Cerere pentru gradul de helper-Metin2 Last Fight

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Dany22
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mar Ian 07, 2020 9:38 pm
Oraş: Buzau
Status: chat
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: fara bresla

Mar Ian 07, 2020 10:18 pm

Nume și prenume:Băloiu Daniel
2. Numele tău din joc: PepsiAndCola
3. Skype:ColaAndPepsi
4. Ce părere ai despre server?:Este unul cu potential
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:As face mai multe evenimente,ca ceilalnti care cer cate 2 3 acc-uri sa aibe sansa sa se ridice si ei.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da,cu mute
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 8
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da,am facut,am avut rolul de [GM]
10. Cum ai auzit de acest server?:Am aflat in 2015,cand eu si prietenii mei cautam un metin pvp, in care sa petrecem ceva timp,sa ne distram
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:M-ar placea foarte mult sa fiu,deoarece as putea sa supraveghez playerii in de mai aproape si sa-i ajut cu ce pot
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Inteleg prin faptul ca,pentru a face ceva bun si bine pus la punct trebuie sa fim uniti si sa lucram umar la umar.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da,pot prn concentrare si rabdare deplina.
14. Te consideri o persoană matură?:Da.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Ma numesc Dani,am 18 ani,locuiesc in Buzau si sunt la liceu.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Il cunosc cam 70%, din experieta mea de player
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Uelperul ar trebuii sa supreavegheze playerii si sa le acorde tot sprijinul posibil.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca aveti foarte multi membrii inactivi.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:Un plus foarte bun si intelegator
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Putin engleza:)
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Pai..il abordez frumos,chiar daca el imi adreseaza injuraturi..sau altceva..eu ascult..si ajungem pana la urma sa ne intelegem,cumva:))
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva: Nu prea mai am ce sa va mai spun,daca e o sa aflati pe parcurs mai multe lucri.
Sus
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mie Ian 08, 2020 1:17 am

Cerere (pentru) echipa jocului - *nume*


tc
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis