Cerere intermediar.

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
KuchyYose
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Joi Ian 02, 2020 12:32 am
Oraş: Slobozia
Status: Haicada
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Soarecii

Joi Ian 02, 2020 12:44 am

1. Nume și prenume:Stamate Iulian
2. Numele tău din joc: [PvP]KuchyYose
3. Skype:Nu am skype , dar nu este o problema să fac un cont , discord : KuchyYose#8989
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:4-5-6
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): GM pe propriul meu server.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Că mă distrez pe srv ăsta si ma cunosc cu foarte multă lume si că as vrea să schimb ceva la mine :))
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Să ne ajutăm unul pe altul la nevoie.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Pot face faţă pentru că eu am muncit destul timp într-un shop&go şi mereu aveam clienti nervosi sau nemultumiti din diferite motive si am talentul să ii rezolv si să ii calmez pe toţi .
11. Te consideri o persoană matură?: Da.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 17 ani , am lucrat timp de 2 ani în domeniul shop&go , am trecut prin niste etape ale vietii pe care multi nu le-au avut la varsta asta.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Că ar fi bine pentru toti :))
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza , spaniola.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Pot spune despre mine că sunt calm , modest , rabdator , mai multe pe parcurs , mai pot spune ca nu am destule minute pe acest caracter insa am inceput sa joc din 2016 :)) nu cred ca conteaza asta , raspunsul este al vostru .
Avatar utilizator
Metin2 Servers
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 247
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 3:20 pm
Oraş: 12.04.2019
Status: ♥ ஐ லவ் யூ மனு ♥
Breaslă: Disηeγ

Joi Ian 02, 2020 12:01 pm

Cerere respinsa.
"15.000 minute petrecute în cadrul jocului pe un singur caracter + dovadă"
Topic Closed!
Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ resurse @};- Pentru probleme sau întrebări legate de server, puteți să mă contactați pe WhatsApp sau Skype. Imagine 0754240680

Imagine live:c72fc2c2bbe6b9ab
Închis