Cerere(intermediar) echipa jocului:[PvP]DanutKING

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Wajid
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Vin Dec 20, 2019 11:37 am
Oraş: Valcea
Status: Plictisit
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: WajidFaCurvo

Vin Dec 20, 2019 11:49 am

1.  Nume și prenume:Lisaru Danut
2.  Numele tău din joc:[PvP]DanutKING
3.  Skype: live:b95c94114e17d43d
4.  Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost niciodata sanctionat
5.  Ore jucate (print):
6.  Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:in timpu saptamani 3h+, iar in weekend 5h+
7.  Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da, am facut parte, am avut grad de helper
8.  De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:sa ma simt impacat ca am putut sa ajut cateva persoane ca sa isi primeasca itemele pentru care au depus un efort, fie el mic sau mare, pentru a le obtine
9.  Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Sa ne ajutam si sa discutam problemele intampinate, si sa ne respectam pentru ca intr o echipa, fara respect nu faci nimic
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da, cred ca voi face fata intr un mediu stresant pentru ca sunt la o varsta in care ma consider adolescent si toate lucrurile mi se par pe deandoaselea, iar acest lucru este foarte stresant, pentru ca ai impresia ca nimeni nu te intelege.
11. Te consideri o persoană matură?:Da, sunt o persoana care trateaza problemele cu seriozitate, si o persoana care face glume daca este nevoie si daca ma aflu intr un context in care lumea prefera sa fie fericita si amuzata
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am 16ani, sunt un om sociabil, imi place sa fiu prietenos, cand un prieten are nevoie de un sfat, de sprijin, sunt acolo sa il ajut
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru a se reduce numarul de tepe, sau al tentativelor de tepe, si de a fii un server mai sigur cand vine vorba de negot intre servere/duele pe miza
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):
Engleza, nu la perfectie, dar la un nivel cat sa ma pot descurca
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Cred ca anumite detalii se vor descoperii odata cu evolutia mea ca si posibil intermediar
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Vin Dec 20, 2019 5:22 pm

Cerere respinsă.

Topic Closed!
Închis