Cerere (Helper) echipa jocului - [REGE]zqRoNe

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
haney2325
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Mie Dec 18, 2019 2:58 pm
Oraş: Medias
Status: Hanu*Beleaua
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: DominatioN

Joi Dec 19, 2019 3:08 am

Nume și prenume: Trifu Cristian
2. Numele tău din joc: [REGE]zqRoNe
3. Skype:Hanu
4. Ce părere ai despre server?: E un server bine , pus la punct si e distractiv
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:Nimic
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost niciodata
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 24h din 24
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da am fost , H dupa GM pe mai multe servere !
10. Cum ai auzit de acest server?: Pe facebook
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Ca pot , sa ajut serveru cu orice nevoie, si cu promovarii, si etc
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca in echipa cand ne strangem toata echipa si muncim la fel si nu ne certam !
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Pentru , ca am invatat , cum sa muncestii pe un sv ca pe mod de staff si a fost strsant .
14. Te consideri o persoană matură?: Da ma consider, si capabil , de facut orice!
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 23 , de ani sunt un baiat, cu capu pe umeri ,si dispus sa fac orice ma punteti sa fac!
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Il cunosc 95% Ca joc , de cand s-o deschis !
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Cu , ajutarea playerilor, cu ajutarea, Restulu-i staff, si sa faci evenimente, si una si alta!
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru , ca sunt un baiat , de incredere si nu dau in spate, la orice probleme mici si , am multa experienta !
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Va pot , ajuta cu cash pentru promovarii , la server si sa il ridicam .
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engelza ,la perfectie, si franceza !
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: O iau in serios , problema , si cat de mare e o fac de o scot la capat!
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu e de ajuns , o sa vedeti pe parcurs !
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Joi Dec 19, 2019 11:48 am

15.000 minute petrecute în cadrul jocului pe un singur caracter + dovadă.
tc
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis