Cerere (pentru) echipa jocului -[INT]Bogdan

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Bogdann
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mar Dec 03, 2019 10:12 pm
Oraş: Resita
Status: Work hard stay humble
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Broo

Joi Dec 12, 2019 8:00 pm

1. Nume și prenume:Bogdan Nicu
2. Numele tău din joc:[INT]Bogdan
3. Skype:live:.cid.829cdec4668dd500
4. Ce părere ai despre server?:In opinia mea,serverul este unul frumos si totodata de durata,fiind deschis de aproximativ 5 ani.Serverul este bine gandit cu un damage echilibrat intre caractere,cu sau fara iteme site detinute de unul dintre playeri !Este un server care iti da ocazia de a face iteme site fara a dona ceea ce este un lucru foarte important in dezvoltarea unui playeri pe toate serverele,nu neaparat pe serverul nostru pe care jucam si anume LF-ul!
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: In momentul de fata nu as schimba nimic la acest server.Inainte se sa inaugureze evenimentul de pescuit prin care poti sa faci iteme site ducand crapul sau salaul la pescar,aveam de gand sa propun un astfel de eveniment doar ca intre timp s-a rezolvat,fiind o alegere buna din partea staffului !
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: In joc nu am fost niciodata sanctionat pentru ca nu am incalcat regulile jocului pe care fiercare jucator trebuie sa le aibe la cunostinta ,din punctul meu de vedere !
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Numarul aproximativ de ore pe care il pot petrece pe zi este de 4-5 in cursul saptamanii datorita activitatilor extraculiculare din care fac parte ,iar in week-end pot petrece aproximativ 6-7 ore pe zi deoarece nu sunt asa de aglomerat ca si in cursul saptamanii.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):In momentul de fata fac parte din echipa jocului avand rolul de intermediar,un rol foarte important in dezvoltarea serverului,deoarece la cea mai mica greseala poti scade serverul foarte usor !Rolul de intermediar este relativ usor unde trebuie sa dai dovada de rabdare,profesionalism si nu in ultimul rand de inteligenta !
10. Cum ai auzit de acest server?:Tinand cont ca joc pe server de la deschidere mai exact din 2015,intrand pe facebook am vazut ca s-a deschis un nou server,am luat hotararea de a ne apuca toti,dintre toti fiind ramas doar eu.PS:mass-media are un rol foarte important in popularea anumitor lucruri!
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Am renuntat in mare parte la activitatea de player cand am aplicat pentru functia de intermediar ,dar o sa renunt in totalitate la aceasta activitatea deoarece imi doresc o implicare mare din partea mea si cred ca din partea tuturor membrilor staff pentru a duce serverul acolo unde ii este locul,asta fiind parerea mea din punctul de vedere al jocului,iar din punct de vedere al playerilor i-as ajuta cat se poate de mult cu evenimentele si bunatatea mea ,bineinteles in limita bunului simt !
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Cand am dobandit fuctia de intermediar am inteles ce inseamna cu adevarat munca in echipa alaturi de bunul meu prieten [INT]Stiles ,iar dupa cum o vad nu inseamna altceva decat o repescate si o intelegere reciproca intre 2 sau mai multe persoane!
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Consider ca pot face fata intr-un mediu stresant ,deoarece eu traiesc intr-un mediu stresant in viata de zi cu zi,participand la o multime de activitati si punand in alaturare o implicare deosebita,la un moment dat devine stresant ,dar sunt obisnuit cu astea stare de "stres"!
14. Te consideri o persoană matură?:Din punctul meu de vedere sunt o persoana matura,in ciuda faptului ca am doar 16 ani.Acesta "maturitate" nu se dovedeste print-o incruntare continuua ci prin stilul de a te exprima si de a gandi in acelasi timp !.Cand este vorba de umor este umor ,iar cand este de seriozitate ,este seriozitate !
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Cunosc serverul in proportie de 90-95 %,deoarece ca si player am experimentat toate mapele si din dorinta de a face rost de iteme site pentru a-mi completa seturile ,m-am informat in legatura cu serverul,dobandind aceasta "cunoastere"
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper se ocupa cu barbutul la panou,cu asistarea duelelor pe site si a tot ceea ce inseamna intermediere,fiind o functie care nu este foarte diferita de cea de intermediar !
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Ar trebui sa fiu acceptat pentru o asemenea responsabilitate si totodata functie ,pentru implicarea si seriozitatea de care dau dovada !
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:In momentul de fata as putea oferi serverului seriozate si implicare lucruri de care cred ca acest server are nevoie !
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Cunosc limba engleza ,in proportie de 50-60%
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Daca problema este de functia mea o abordez cu calmitate si seriozitate,iar daca problema ma depaseste,cer ajutorul membrilor staff superiori,iar daca nu mai este nevoie de mine in situatia aceea o las pe mana superiorilor!
22. Mai doresti se ne oferi anumite detalii sau sa ne spui ceva ?:Nu mai doresc sa adaug nimic,asteptandu-mi cu nerabdare raspunsul !
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Joi Dec 12, 2019 8:09 pm

Numele tău din joc: [REGINA]Adah
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Consider că te vei descurca.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Joi Dec 12, 2019 8:11 pm

Numele tău din joc: Moan
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Consider că te vei descurca.
Avatar utilizator
IonutDaniel
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Noi 24, 2019 7:16 pm
Oraş: Piatra Neamţ
Status: Necăsătorit
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: Kandru

Joi Dec 12, 2019 8:15 pm

Numele tău din joc: [INT]Stiles
b]Părere:[/b] Pro,colegul merită asta, deoarece pune suflet in orice face, il ştiu foarte bine, nu e nevoie de alte detalii deoarece ştie cum să-şi facă treaba.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Un băiat de nota 10.
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Joi Dec 12, 2019 8:55 pm

Cerere acceptată. Ne auzim la interviu.

Topic Closed!
Închis