Cerere helper

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
MuieDragnea
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Vin Dec 06, 2019 10:00 pm
Oraş: Caracal
Status: Pe bines
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: WereWolves

Vin Dec 06, 2019 10:47 pm

1. Nume și prenume: Gherghe Denis
2. Numele tău din joc: OldMachiFTW
3. Skype: nu am , dar am discord Denis11#8228
4. Ce părere ai despre server?: Un server bine pus la punct , un server dedicat playerilor fara bug-uri si alte porcarii.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Sincer nu as schimba nimic , avand in vedere faptul ca serverul e deschis de mult timp si e si populat , acesta are tot ce trebuie.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu nu am fost niciodata sanctionat in joc.d
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 6-7 ore pe zi
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da , tot helper
10. Cum ai auzit de acest server?: Mi-a zis un amic de server si mi s-a parut interesant.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Mi-ar face placere sa aplic pentru aceasta functie deoarece doresc sa ajut playerii cu intrebarile pe care le au.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Intrajutorare si respect.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da cred ca pot face fata unui asemenea mediu , intrucat sunt o persoana calma si consider ca ma descurc in situatiile critice.
14. Te consideri o persoană matură?: Consider ca sunt o persoana matura , intrucat cei ce ma cunosc adesea imi multumesc pentru sfaturile mature pe care le dau .
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 17 ani , sunt o fire calma si la locul ei , dar cand se ingroasa gluma pot deveni la fel de usor iritat.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Pai cunosc serverul in proportie de 90% cred asta deoarece stiu cu ce "se mananca" fiecare lucru de pe server.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper se ocupa cu raspunsul la intrebarile adresate de catre playeri in legatura cu diversele probleme care pot aparea in legatura cu gameplay-ul.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Consider ca ar trebui sa fiu acceptat in aceasta functie deoarece am experienta in domeniu.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Un membru nou si o mana de ajutor :x
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Cunosc relativ bine limba engleza , franceza si foarte putin italiana si spaniola.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Abordez problemele cu calm si cu tact, incercand sa le rezolv de la sursa .
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Cred ca ati dedus deja ce fel de persoana sunt si daca merit sa ma alatur echipei Metin2 Last Fight.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Vin Dec 06, 2019 11:30 pm

Titlul discuţiei trebuie să arate astfel: Cerere (pentru) echipa jocului - *nume* .
tc
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis