Cerere (intermediar) echipa jocului :CyobiBOMBA

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Bogdann
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mar Dec 03, 2019 10:12 pm
Oraş: Resita
Status: Work hard stay humble
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Broo

Mar Dec 03, 2019 10:47 pm

1. Nume și prenume:Bogdan Nicu
2. Numele tău din joc:CyobiBOMBA
3. Skype:live:.cid.892cdec466dd500
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu,din fericire nu am fost sanctionat niciodata tinand cont ca joc de cand s-a deschis serverul,jucand pe diferite conturi.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Numarul aproximativ pe care il pot petrece pe zi este de 5-6 ore,de pe la 5-6 cand ajung de la antrenamente pana la 23:00 poate chiar si mai bine daca este week-end.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Am mai facut parte din staff,avand rolul de helper dar nu pe acest server.Tocmai din rolul de helper sunt inspirat sa ajut lumea cu cel mai mare drag.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Mi-ar place sa aplic pentru aceasta functie deoarece sunt o fire mai socibiala ,serioasa si totodata ajutatoare.Avand experienta in viata de zi cu zi si de pe alte servere,cred ca m-as descurca si pe acest server frumos.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:In opinia mea,"munca in echipa" nu este altceva decat o intelegere intre mai multe persoane care se respecta reciproc,ajutandu-se si lucrand cot la cot.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Am taria de a crede ca pot face fata intr-un mediu stresant deoarece traiesc intr-unul.Fac parte din niste activitati extrascolare in care trebuie sa te implici enorm de mult ,ceea ce la un moment dat devine foarte stresant .
11. Te consideri o persoană matură?:Din punctul meu de vedere,sunt o persoana matura dar cateodata am si eu momentele mele copilaresti cum toata lumea cred ca le are.Dupa foarta multa seriozitate si impunere este bine sa te relaxezi ducandu-te intr-un mediu "mai copliraresc"
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am 16 ani,ma cheama Bogdan si locuiesc intr-un oras in apropiere de Resita.Sunt o fire foarte amabila si ajutatoare dupa cum am mai spus,dar am si eu un punct forte acesta fiind suportarea minciunii,nu suport sa fiu mintint ceea ce la randul meu nici eu nu o fac.Am ca pasiune boxul si fotbalul,tinand cont cu acestea nu au legatura una cu alta dar le practic din pura placere!Sunt o fire care se implica in tot felul de activitati punand la schimb maxima seriozitate in tot ceea ce fac.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Motivul pentru care "ar trebui" sa fiu acceptat pentru aceasta functie este seriozitatea pe care o ofer cand sunt implicat in ceva!
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Cunosc in proportie de 50-60% limba engleza.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva? Nu doresc sa mai adaug nimic,imi astept cu nerabdare raspunsul,multumesc pentru atentia acordata !
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mar Dec 03, 2019 10:52 pm

Numele tău din joc: [REGINA]Adah
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriți o șansă.
Imagine
Avatar utilizator
[HUNCHO]King
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Joi Mar 22, 2018 6:55 pm
Oraş: Galati
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Mie Dec 04, 2019 9:08 am

Numele tău din joc: [HUNCHO]King
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriți o șansă.
Imagine


Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Mie Dec 04, 2019 4:27 pm

Cerere acceptată. Ne auzim la interviu!

Topic Closed!
Închis