Cerere (pentru) echipa jocului - iBlast

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Sâm Oct 26, 2019 11:01 pm

1. Nume și prenume:Orlando
2. Numele tău din joc: iBlast
3. Skype:live:ddzeko92
4. Ce părere ai despre server?:O parere buna, avand in vedere ca joc de 2 ani cred pe acest server sau mai mult.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:In momentul de fata nimic, vom vedea pe parcurs.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Cred ca cu mute,dar dintr-o neintelegere.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:3-4h ( mai mult seara)
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da, am mai facut parte si aici si am dobandit functia de Game Master.
10. Cum ai auzit de acest server?:Pe youtube, prieteni,etc.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Sunt dispus sa renunt la activitatea ca jucator deoarece doresc sa ajut cat mai multe lume ce este nou si de ce nu si pe cei vechi ai acestui joc cu orice intrebare pe care mi-o adreseaza.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Dupa parerea mea "munca in echipa" consta in ajutarea celorlalti colegi,etc.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da, am mai facut fata .
14. Te consideri o persoană matură?:Da.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Am varsta de 19 ani, locuiesc in Drobeta Turnu Severin Jud. Mehedinti. Imi place fotbalul in special de mic am o pasiune foarte mare pentru acest joc deoarece dupa parerea mea este unul strategic. In momentul de fata ma pregatesc intens pot spune pentru academie, dar nu asta conteaza. Respect pe toata lumea ce ma respecta sunt o fire calma cu simtul umorului, am 7 ani de acasa nu imi place sa fiu jignit. Stiu sa colaborez cu oricine ce isi dedica timp si suflet. O sa ma cunoastepti mai mult pe parcurs.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):90%
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:
furnizarea de informații corecte legate de server și joc;
asistarea la dueluri pe site;
intermedierea barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Stiu cum sa ma descurc, am mai fost in staff stiu exact ce sa fac.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:Implicarea .
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da , cunosc limbi straine : Engleza , Franceza(foarte putin)
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Calma si sa ma gandesc de 2 ori inainte sa scriu ceva.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu, multumesc frumos pentru timpul acordat.
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Sâm Oct 26, 2019 11:11 pm

Numele tău din joc: [Lady]Kardash
Părere: Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Acțiunile tale nefondate de-a lungul timpului m-au făcut să cred că nu ești capabil pentru o asemenea responsabilitate.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Oct 27, 2019 2:55 am

Respins, esti pe lista celor care nu vor fi acceptati in staff. Tc
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis