Cerere (pentru) echipa forumului - SomeTimes.

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
SomeTimes
Începător
Începător
Mesaje: 143
Membru din: Vin Iul 29, 2016 11:08 am

Mar Oct 22, 2019 8:55 pm

1. Numele şi prenumele: Bogdan Covaci.
2. Numele tău din joc: Am activat, și voi activa în continuare pe contul numit T3hno, cât și SomeTimes.
3. Skype: dev.agent.
4. Pe o scară de la 1 la 10 ce număr ţi-ai acorda cunoştinţelor tale gramaticale?: Păi, luând în calcul modul de abordare, exprimarea și alte lucruri, cum ar fi greșeli minore, dar niciodată în exprimare. Un răspuns concret întrebării ar putea fi 8,50-9.
5. Data naşterii: 11.09.2002.
6. Ce limbi străine cunoasteţi (opţional): Păi, în principiu cunosc limba engleză și limba franceză, deoarece acestea fac parte din programa învățământului. Limba engleză o studiez și o înțeleg, pot să spun, destul de bine, cât limba franceză, nu mă atrage, dar înțeleg esențialul.
7. Experienţă ca Moderator: Luând în calcul fiecare comunitate pe care am sprijinit-o și am ajutat-o prin diferite modalități, moderarea si administrarea acestora, pot spune că experiența este undeva la experimentat-veteran.
8. Motivele pentru care vreţi să deveniţi Moderator şi de ce credeţi că ar trebui să vă alegem pe dvs? (comentariu): Sunt conștient de faptul că activitatea în ultimul timp pe forum nu este prea mare, dar, o să încerc, și bănuiesc că voi reușii să o readuc, prin promovarea website-ului, creearea anumitor articole, și orice altă modalitate de promovare. Nu în ultimul rând, un motiv esențial pentru care doresc această funcție, este pentru a contribui cel puțin o dată în moderarea acestei comunități. Am mai încercat să obțin această funcție și în anii trecuți, dar se pare că alții au fost mai pregătiți. În momentul de față mă simt apt, și cred că pot să fac față acestei funcții.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mar Oct 22, 2019 9:20 pm

Numele tău pe forum: [Lady]Kardash
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Este nevoie, acum că s-a deschis server2.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Oct 23, 2019 3:53 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis