Cerere(pentru)echipa jocului-ByLL

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
kanealex00
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Joi Feb 08, 2018 5:14 pm
Oraş: iasi
Status: mmmmmmm
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackArmy

Lun Sep 16, 2019 10:31 pm

1. Nume și prenume: Gospodaru Mihai
2. Numele tău din joc: ByLL
3. Skype: live:7b13d4e1c4842c4
4. Ce părere ai despre server?: Mereu am avut si o sa am o parere foarte buna despre acest sv,timp de un an si jumatate cat am jucat aici mi-am facut foarte multi prieteni cu care inca tin legatura,avand in vedere ca acestia nu mai joaca,dusmani mai putini pentru ca nu am vrut sa intru in conflict cu nimeni si pot spune ca este un sv unic pentru mine.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Hmm...sv ar trebui sa ramana asa cum este,deja a suferit foarte multe schimbari care dupa parerea mea a dus la reducerea numarului de playeri.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da,am luat o singura data mute,nu mai stiu exact motivul,cred ca pt injurii :D
7. Ore jucate (print): Aproape 35k
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Depinde de zile,in timpul saptamanii 6-7h iar in weekend cam 10h lejer.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da,am fost si Helper dar si GM pentru doua luni.
10. Cum ai auzit de acest server?: De la un prieten care juca de ceva timp pe sv si mi-a propus sa intru si eu pentru a juca impreuna.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Am stat cv timp sa ma gandesc daca sa aplic pt aceasta functie,stiu ca nu este usor,dar este un angajament pe care eu mi-l asum.La a doua intrebare cred ca dorinta de a-i ajuta pe ceilalti playeri indiferent de situatie,sa-i fac sa inteleaga ca le sunt alaturi mereu cand au nevoie de mine.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Dupa mine,munca in echipa inseamna in primul rand sa faci parte dintr-un colectiv bine pus la punct care prin colaborare sa ajunga la un obiectiv comun.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da,sunt obisnuit cu stresul din cauza programului foarte incarcat dar bine pus la punct.
14. Te consideri o persoană matură?: Nu ma consider chiar o persoana asa de matura,la cei 18 ani ai mei imi place sa mai copilaresc si sa fiu dezinvolt in unele cazuri dar cred ca cu timpul imi voi schimba mentalitatea si ma voi maturiza din ce in ce mai mult.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 18 ani,practic fotbal de vreo 5 ani si sunt o persoara amuzanta,parerea mea,in timpul liber imi place sa joc sah si sa ies cu prietenii.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Cam 80-85% avand in vedere ca am cv timp de cand sunt pe sv,nu ma consider nici pe departe un veteran dar pentru cat am jucat aici cred ca asta este procentajul.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper ar trebui in mod normal sa ajute si sa indrume alti playeri,fara sa faca diferente intre ei,sa fie sociabil si sa ia in totdeauna deciziile corecte.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca am mai fost intr-o astfel de functie si cred ca ar aduce un plus acestui sv mai ales pentru playeri.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă? Un plus de experienta.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Sunt o persoara foarte amabila,dornica sa ajut pe toata lumea care are nevoie de mine indiferent de situatie,care poate sa-nteleaga orice problema a oricarei persoane.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu,tot ce am avut de zis,am zis.
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Lun Sep 16, 2019 10:36 pm

INFORMAŢIE:
Dacă aţi făcut o cerere de Helper şi aceasta a fost respinsă, trebuie să aşteptaţi 7 zile pentru a face o altă cerere.
Titlul discuţiei trebuie să arate astfel: Cerere (pentru) echipa jocului - *nume* .
În caz contrar, cererea nu va fi luată în considerare.
De asemenea, răspunsul întrebărilor trebuie să fie cât mai dezvoltat, răspunsurile slab dezvoltate (seci) nu vor fi luate în considerare, ca urmare cererea dumneavoastră va fi respinsă.

Topic Closed!
Închis