cerere pentru (echipa jocului) [#~.~.#]LvN

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
LvN
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Dum Sep 15, 2019 11:13 am
Oraş: Constanta
Status: Chill
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Dum Sep 15, 2019 11:14 am

1. Nume și prenume: Livanu Florin Teodor
2. Numele tău din joc: [#~.~.#]LvN
3. Skype: lucianthewin
4. Ce părere ai despre server?: un server bine pus la punct,fară buguri, şi un staff minunat.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: În momentul astă, n-as schimba nimic, l-aş lasă aşa.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: păi 6-7h pot şi mai mult (dar 24h,nu le pot întra deloc,pentru că muncă..)
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am avut H şi GM pe anumite servere.
10. Cum ai auzit de acest server?: De la un tovarăş
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: M-am plictisit să stau afk..=)
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Colaborarea,înţelegerea şi respect între noi :)
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Pentru că lucrez şi-n viaţa reală intru mediu foarte stresant..=)
14. Te consideri o persoană matură?: Da
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: 22, un tic super cringe,care mereu face pe orice să râdă, şi sunt prea nebun=)
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): 50-60 aş spune eu:)
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper se ocupă cu ajutarea playerilor , raportarea bugurilor,păstrează pe server un limbaj adecvat, ajută playeri.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru că sunt matur,şi sunt prea cringe=))
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă? Zâmbetul pe buze=)
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Calm ..
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu cred.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Sep 15, 2019 11:47 am

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis