Cerere (pentru) echipa jocului- [REGE]Sami

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
[REGE]Sami
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Lun Apr 15, 2019 9:51 pm
Oraş: Târgoviște
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Dum Sep 15, 2019 7:22 am

1. Nume și prenume: Zamfiroiu Samuel-Andrei
2. Numele tău din joc: [REGE]Sami
3. Skype: live:65860fd507470bc2
4. Ce părere ai despre server?: Părerea mea despre server este una pozitivă, deoarece serverul este activ de ceva vreme şi se menţine destul de bine pe lângă celelalte care se deschid azi, mâine ceao
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: În momentul de faţă nu aş schimba nimic, dar pe parcurs ar fi posibil
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Am fost de curând sancţionat de bunul meu prieten Felix că făceam mişto de el =))
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: depinde de zile, dar în mare parte 3 4 ore pe zi
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am mai făcut parte ca statut de GM, dar acum mult timp
10. Cum ai auzit de acest server?: Întâmplător am dat peste el, căutam un server pvp cu un prieten şi am dat de LF
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Să ajut playerii, să ajut echipa staff ului cu ce au nevoie şi cu ceea ce pot eu să ofer
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca în echipă este, să spun aşa, cheia succesului. Munca înseamnă comunicare, înţelegere şi susţinere.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, mă descurc, am lucrat într-un domeniu în care aveam parte de oameni foarte stresanţi, puneau foarte multe întrebări care nu-şi aveau rostul, dar eram obligat să răspund să mă stăpânesc şi să dau o impresie bună pentru a îi putea convinge
14. Te consideri o persoană matură?: Da, dar mai am şi acel spirit copilăresc pe care orice persoană ar trebui să-l aibă. Când este vorba de seriozitate, sunt serios, când este vorba de glumit, păi glumim, vere =))
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Numele meu este Sami, am 20 de ani, locuiesc în Târgoviște. Lucrez la o firmă din oraş, îmi place ceea ce fac şi fac cu drag, am ambiţie, nu mă dau înapoi de la ceva ce spun unii că este ''greu'' , după părerea mea nu există greu, dacă te duce capul, transformi acel greu în ceva uşor.
Sunt un băiat sociabil, creativ, îmi place să glumesc și să râd. Sunt genul de persoană care se ferește de conflicte. Îmi place sportul, practic și fotbalul (acesta mă atrage cel mai mult și îl joc cu drag). Mă atașez repede, mă supăr repede, dar iert repede , pot sa trec cu vederea unele lucruri, doar dacă aceea persoană merită cu adevarat o a doua șansă.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Cunosc severul într-un procentaj de cel puţin 90%
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Furnizează informaţii, anunţuri, asistă la dueluri pe miză, intermediază barbutul la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Sunt o persoană calculată, gândesc înainte să deschid gura, şi sunt dispus să ajut la orice este nevoie.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Aş putea aduce idei noi serverului, şi aş scuti din munca voastră pe server
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Cunosc problema în amănun, caut o soluţie care duce spre rezolvarea acesteia şi punerea în aplicare a ceea ce am acumulat pentru a rezolva problema.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Pace !
Ultima oară modificat Dum Sep 15, 2019 11:43 am de către [REGE]Sami, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
[Seik]Robikek
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Lun Sep 09, 2019 2:10 pm
Oraş: Timisoara
Status: DA
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Dum Sep 15, 2019 9:50 am

Numele tău din joc: [Seik]Robikek
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Merita o sansa :D
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Dum Sep 15, 2019 1:29 pm

Numele tău din joc:[ZEU]#iBlast
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):merita o sansa, este un jucator destul de vechi
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Dum Sep 15, 2019 3:59 pm

Numele tău din joc: [Lady]Kardash
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): După părerea mea, meriți chiar din plin să intri în STAFF.
Imagine
Avatar utilizator
[2v2]Japonezu
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Dum Mar 03, 2019 3:31 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerorr

Dum Sep 15, 2019 11:59 pm

Numele tău din joc:[2v2]Japonezu
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Jucator vechi, merita o sansa ! Bafta Samuel
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Lun Sep 16, 2019 1:03 pm

Cerere acceptată. Ne auzim la interviu.

Topic Closed!
Închis