Cerere (pentru) echipa de intermediari - DaniAdevarat

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Sk1lzz
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Sâm Aug 18, 2018 6:29 pm
Oraş: Confidential
Status: Solo
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Arges

Mar Sep 03, 2019 10:51 pm

1. Nume și prenume:Daniel Tudor
2. Numele tău din joc:DaniAdevarat
3. Skype:dani.tudor2
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da am primit mute, din cauza unui prieten 8h
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:5-6 ore pe zi
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu n am mai facut
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Mi ar placea sa aplic pentru aceasta functie deoarece am timpul necesar, si cred ca sunt capabil pentru aceasta functie
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin " Munca in echipa " inteleg ca trebuie sa ne ajutam si la bine si la rau, sa nu ne tradam si sa fim toti cu bun respect
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Desigur , cred acest lucru pentru ca am mai fost pe alte servere si stiu cum este!
11. Te consideri o persoană matură?:Da ma consider o persoana matura pentru ca am dovedit de ce sunt in stare
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am 16 ani sunt din orasul Suceava, imi place sa desenez si sa ma joc football in timpul liber, si sa ma joc pe calculator
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Pentru ca sunt o persoana matura si cred ca as putea sa fac acest lucru.
14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Da, imi cer scuze pentru cei care i am suaprat
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mar Sep 03, 2019 11:17 pm

Numele tău din joc: [Lady]Kardash
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Este nevoie de intermediari.
Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Mar Sep 03, 2019 11:24 pm

Cerere respinsă.

Topic Closed!
Închis