Cerere (pentru) echipa jocului - floow

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Puștiulică
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Dum Iul 21, 2019 2:02 pm
Oraş: București
Status: Youtube
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Joi Aug 29, 2019 6:02 am

1. Nume și prenume: Alexandru Dragoi
2. Numele tău din joc: Floow
3. Skype: Alex.mafeotu
4. Ce părere ai despre server?: Una destul de buna
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Nu cred ca as schimba ceva, dar as Adaugă ca sa atragă mai mulți jucatori
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Cam 3 ore in cursul săptămâni (luni-vineri), iar in Weekend cam 8
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da am făcut și am și avut servere, am fost și Teh și Ga și Gm și Ga și H
10. Cum ai auzit de acest server?: Ma plictiseam intr-o zi și căutam servere pvp, am văzut un video la cineva și mi-a plăcut cum arată și așa m-am reapucat și eu de server, am mai jucat pe server pe când era Violetu la putere dar contu e gol acum..
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pai as renunța la activitatea de jucător pentru un singur motiv, sa ajut comunitatea și sa populam serverul încetul cu încetul, consider ca e un server bine gândit și ca are nevoie de staff, ținând cont ca 2 dintre ei s-au lăsat și cred ca are nevoie de susținere.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca in echipa contează cel mai mult, când lucrezi singur nu iese ceva bine, așa când ești in echipa e mult mai bine și e o altfel de susținere, e vorba de o legatura strânsă a echipei.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da pot face, cum am spus am mai avut servere știu cu ce se mănâncă, sunt întrebări care nu își au rostul din partea jucătorilor, trebuie mereu sa te menții calm și sa fi pe placul jucatorilor
14. Te consideri o persoană matură?: Da ma consider o persoana foarte matura, sunt multe motive aici și vi le pot enumera pe privat.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Salut, eu sunt Alex, sunt din Focșani, am 21 de ani, dar in momentul de fata lucrez in București, am fost plecat 2 ani in afara și in timpul liber îmi place sa îl petrec pe acest joc, sunt o fire amuzanta, de treaba și cu bun simt💯
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Cred ca îl cunosc destul de bine, am fost yt pe server și am prezentat multe chestii și cred ca îl cunosc in proporție de 80-90%, poate sunt lucruri noi de descoperit..
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un heleper se ocupa cu: Sa ii ajute pe cei noi care au întrebări legate de gameplay, sa fie activ la duelurile de pe forum, la barbut, la negoturi/intermediat, unde este cazul oferă și mute...in general, e o parte din echipa și ajuta toți jucatori care au întrebări/nelămuriri legate de joc
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Cred ca am destula experiența și cred ca pot ajuta comunitatea prin experiența mea și prin conștiințele mele,
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Idei noi, activitate, ajutor fata de jucatori, let’s play-URI in continuare pe canal, cred ca o sa ma descoperiți pe parcurs, tot ce știu și ce pot face.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Stilul meu de abordare a unei probleme este sa răspund cu calm, frumos, pentru a nu da ideea ca sunt in staff și am “arfuri” pe mine, in caz de nu știu întreb un coleg dacă știe ceva despre “x”, pentru a nu da informații aiurea și pentru a nu induce in eroare jucătorul (munca in echipa)
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu, Multumesc, Stima și Respect echipei.
Ps: scuze pentru greșeli, am făcut cererea după telefon.
Imagine
Canal Principal ► CLICK AICI
Pagina Facebook ► CLICK AICI
►Nu uitati de like !
► Daca iti place ceea ce fac aboneaza-te la canalul meu si da un
Like pagini de facebook !
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Joi Aug 29, 2019 7:30 pm

Cerere respinsă.

Topic Closed!
Închis