Cerere (pentru) echipa jocului - Ashaan

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
AshaanREVINE
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Dum Oct 29, 2017 2:04 pm
Oraş: Constanta
Status: peaceful
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Vin Aug 23, 2019 11:04 pm

1. Nume și prenume: Urla Costin Alexandru
2. Numele tău din joc: Ashaan
3. Skype: alecs.nigga.69
4. Ce părere ai despre server?: Sincer, acum pot sa aduc doar cuvinte de lauda acestui server si de aceea m-am reapucat
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Nu as schimba nimic in acest moment.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, am fost sanctionat cu mut 24h acum 2 ani :))
7. Ore jucate (print): Pe acest caracter am doar 9k , mai diferite caractere cu cate 10-11k.
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: pe timp de zi pot 5-6 ore dupa-amiaza si seara nonstop :))
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu, n-am mai facut.
10. Cum ai auzit de acest server?: Am auzit de acest server de pe internet de la alti jucatori care faceau reclama.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: As renunta la activitatea de jucator deoarece eu consider ca este nevoie de staff, si as vrea sa aplic pentru functia de helper fiindca as putea sa ofer ajutor si pentru a incercat si ceva nou aici.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Cand lucrezi in echipa poti sa realizezi mult mai bine ideea pe care o ai in cap, poti sa prefectionezi mult mai bine. Te concetrezi pe obiectivele echipei nu doar pe obiectivele personale si intelegi rolul fiecarei persoane .
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da pot face fata intr-un mediu stresat, sunt obisnuit de mic am avut niste probleme pe care in final am reusit sa le rezolv, nu cedez imediat si pot sa ma stapanesc in aproape toate situatiile care implica stresul
14. Te consideri o persoană matură?: Da, la varsta mea am trecut prin multe chestii care m-au ajutat sa ma descopar pe mine in mare parte si sa-mi schimb atitudinea de adolescent.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Salut, ma numesc Alexandru (pentru cei apropiati Rata) si am frumoasa varsta de 17 ani. Sunt un tip social care cauta prietenii cu toata lumea si adora sa fie respectat, nu-mi plac persoanele care se cred mai presus si care au tendinta da a ma intimida.Sunt increzator în capacitatea mea de a face fata provocarilor sau lucrurilor rele care pot sa apara astfel fac în aaa fel încat lucrurile rele să nu se intample.Sunt tipul care care isi asumă responsabilitatea pentru greselile sale atunci cand lucrurile nu merg bine. Nu caut in exterior vina, sunt cineva care uita la ceea ce pot imbunatatii pe data viitoare.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Din punctul meu de vedere cunosc acest server in proportie de 99%
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper se ocupa cu
-furnizarea de informații corecte legate de server și joc;
-asistarea la dueluri pe site;
-intermedierea barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Cred ca am destule cunostinte si ca pot face fata acestei functii si pe langa asta ma descurc sa lucrez in echipa.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: O activitate in plus pe server, pot venii cu idei noi si multe altele.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Stilul meu de abordare a unei probleme este foarte simplu: incerc sa aflu intai tipul de problema cu care ma confrunt, incerc sa ajut cum pot si sa o rezolv, daca aceasta problema nu este de nivelul meu contactez un coleg cu un grad mai avanasat pentru a ma ajuta sau pentru a prelua problema.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu am ce sa va mai spun, va multumesc pentru timpul acordat si va doresc o seara buna.
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Vin Aug 23, 2019 11:23 pm

Numele tău din joc:[REGE]Albert
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):[/b Nu îndeplineşti minimul de minute adică 15k.
Imagine
Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Sâm Aug 24, 2019 12:00 am

Cerinţe minime pentru a putea aplica:

15.000 minute petrecute în cadrul jocului pe un singur caracter + dovadă.

Topic Closed!
Închis