Cerere (pentru) echipa jocului - Ryuu

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Ryuu
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Lun Iul 01, 2019 9:11 pm

Dum Aug 18, 2019 1:11 pm

1. Nume și prenume: Dan Ioan N.
2. Numele tău din joc: [PvP]Ryuu
3. Skype: thress99
4. Ce părere ai despre server?: Am o părere foarte bună despre acest server, imi place foarte mult faptul că staff ul se ocupă de server şi că se adaugă lucruri noi constant, lucru care reduce monotonia.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Nimic, este foarte ok aşa cum este acum.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu.
7. Ore jucate (print): Imagine
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 4 - 5, de obicei stau şi noaptea.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): [GM]
10. Cum ai auzit de acest server?: Prin intermediul unor prieteni acum 3 ani si ceva.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Deoarece imi place sa ajut şi sunt activ.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Inţeleg faptul că ar trebui să cooperez cu ceilalţi membrii ai echipei.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Pot face faţă cu uşurinţă intr-un mediu stresant in acest moment deoarece am experienţă in domeniu.
14. Te consideri o persoană matură?: Da.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 16 ani, imi plac sporturile, imi plac serialele, şi mi place să mă joc metin2 :)).
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): 80% / Am invăţat multe lucruri pe parcursul timpului de joc.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Răspunde la PM uri, răspunde la reclamaţii, şi sancţionează playerii care au un limbaj neadecvat.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: In primul rând pentru că pot să ajut colegii de echipa prin activitatea şi răbdarea mea * sunt disponibil aproape 24/24 *, iar in al 2 lea rând am experienţă in domeniu, un lucru care este important.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: o " mână de lucru " nu strică niciodată in + :)).
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Aflu, mă informez, rezolv.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nope.
cel putin zeu
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Dum Aug 18, 2019 1:13 pm

Numele tău din joc: [Lady]Kardash
Părere:
PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Cred că te vei descurca. Meriți o șansă, în plus oricum sunt puțini în STAFF momentan.
Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Dum Aug 18, 2019 1:23 pm

Cerere respinsă.

Topic Closed!
Închis