Cerere (pentru) echipa de intermediari-R0SP

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
R0SP
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 26, 2018 10:16 am
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: StayDown

Mie Aug 14, 2019 6:00 pm

1. Nume și prenume:Bacau Adrian Nicolae
2. Numele tău din joc:R0SP
3. Skype:live:nbacau
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da am fost sanctionat cu ban 30 de zile
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:5-6 ore
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):da am fost helper pe un servar acum 1 an
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:mi-ar face placere sa aplic pentru functia de intermediar deoarece imi face placere sa ajut lumea si totodata ar fi o experienta placuta sa fiu INT
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă?:Prin munca in echipa inteleg respect,colaborare si incredere si comunicare un om in plus ar aduce un plus echipei
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da,pot face fata deoarece sunt o persoana calma in mediile stresante
11. Te consideri o persoană matură?:Ma consider destul de matur,dar maturitatea ti-o castigi in timp si in functie de experientele pe care le ai
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am 16 ani,sunt din Bucuresti,respect oamenii care ma respecta,sunt foarte sincer.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Mi-ar placea sa ajut oamenii cu barbuturi,negoturi si ar fii o experienta foarte frumoasa si as invata si mai multe lucruri despre servar
14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:nu mai am alte detalii
Ultima oară modificat Mie Aug 14, 2019 7:23 pm de către R0SP, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Mie Aug 14, 2019 6:08 pm

Numele tău din joc:[/b][PvP]Albert
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Nu mai e nici un intermediar pe server + că eşti un băiat de treabă cu simţul umorului şi că meriţi o şansă.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
IngerRebel
Începător
Începător
Mesaje: 98
Membru din: Dum Noi 12, 2017 3:15 pm
Status:
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Mie Aug 14, 2019 6:10 pm

Numele tău din joc: [Zeita]yIngerRebel
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): E un baiat de treaba ;)
Imagine
Avatar utilizator
kanealex00
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Joi Feb 08, 2018 5:14 pm
Oraş: iasi
Status: mmmmmmm
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackArmy

Mie Aug 14, 2019 6:55 pm

Numele tău din joc: ByLL
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Daca cauti intermediar,R0SP e omul potrivit,mereu saritor si cu bun simt,consider ca este omul potrivit pt acest post.
Avatar utilizator
Sami1999
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mar Noi 13, 2018 11:48 am
Oraş: Târgoviște
Breaslă: Disney

Mie Aug 14, 2019 7:10 pm

Numele tău din joc: [REGE]Sami
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Părere: drăguț și de treabă, nota 10 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mie Aug 14, 2019 7:29 pm

Numele tău din joc: [Lady]Kardash
Părere:
PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Cerere convingătoare.
Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Mie Aug 14, 2019 8:21 pm

Cerere acceptată.
Ne auzim la interviu.

Topic Closed!
Închis