Recrutare Staff : Funcţia [H]

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
ThisIs69
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Dum Ian 17, 2016 6:31 pm

Lun Aug 12, 2019 10:31 pm

1. Nume și prenume:Gherty Ionuţ Alin
2. Numele tău din joc:69Pervers69
3. Skype: Nu am, desigur voi face dacă e nevoie.
4. Ce părere ai despre server?: Una foarte bună, cel mai de durată şi reuşit PVP de până acum în România.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Schimbările nu ar depinde de mine, pot da insă sfaturi de schimbări.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Am fost sancţionat cu mute, ca orice om... avem scăpările noastre de nervii.
7. Ore jucate (print): Am puţin timp de când m-am reapucat inapoi de LF, conturile vechi nu le mai am, dar insă am nişte caractere acum noi cu 3-4k minute minim pe fiecare jucate. Pe noul caracter 69Pervers69 nu am minute jucate, deoarece abia acum l-am creat.
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Minim 3-4h zilnic
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu am făcut parte niciodată din echipa Metin2LastFight.
10. Cum ai auzit de acest server?: Prin prieteni.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Deşi am jucat de mult acest server, aş vrea să dau o mână echipei Last Fight.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Un grup de oameni unde fiecare işi spune părerea şi se ia o decizie finală de a face acel lucru şi de a munci toţi la lucrul decis de acel grup.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Sunt o persoană care ştiu să mă auto controlez singur, nu imi pierd nervii foarte uşor, am capacitatea de a inţelege foarte bine oameni şi de ai face să inţeleagă că este greşit acel lucru pe care-l face.
14. Te consideri o persoană matură?: Maturitatea in ziua de azi e un cuvânt care-l foloseşte orice om de a părea deştept sau capabil...
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 19 ani, ochii căprui, 1,77 inălţime, 75 kg şi cam atât important.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Să spun sincer un 65% il cunosc in totalitate, urmează să descopăr lucrurile noi, sunt sigur că mi-a scăpat acel 35 % undeva.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Aşa cum spune şi regulamentul acestuia... intermedieri şi respectarea regulilor a jocului, restul spune regulamentul.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pot ajuta echipa Metin2LastFight dând o mână acesteia, cum am repetat şi mai sus...
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă? Plusurile cum am discutat mai sus se aduc odată cu ce se crează o echipă şi v-a munci imrepună.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Inainte de toate de a inţelege despre ce este vorba, analizarea acelei probleme , decizia şi aplicarea.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Cred că v-am lămurit destul, mulţumesc !
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Lun Aug 12, 2019 11:01 pm

Titlul topicului trebuie să fie în felul următor:
Cerere (pentru) echipa jocului - Nume
În caz contrar, cererea nu este luată în considerare.

Topic Closed!
Închis