Cerere (pentru) echipa jocului - Dr3ameR

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Dr3ameR
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Sâm Aug 18, 2018 1:06 am
Oraş: Sibiu
Status: Milionar
Regat: Albastru
Caracter: Sura

Dum Aug 11, 2019 10:05 pm

1. Nume și prenume: Ciobanu Ionuț Felix
2. Numele tău din joc: Dr3ameR
3. Skype: ionutfeliz2
4. Ce părere ai despre server?: Este un server de nota 10 care o sa fie mereu top 1 ca srv PvP
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Visul meu este ca serverul sa fie cum era acum ceva timp, cand cele mai bune site-uri erau costumele violet, frezele turban si peturile knuud+ cash si jucau o multime de playeri. Ca acest lucru sa fie posibil trebuie sa umblăm la site-uri ( sa miscoram bonusurile la unele sau sa mai taiam din bns ) si sa schimbam si mentalitatea ca ala o facut ca ala o dres etc... ,,LF este un srv pvp clasic,, acum numai clasic nu mai este .. iar servere de genu tot apar, iar ca noi ca sa avem succes trebuie sa fim diferiti fata de restu .
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da am fost sanctionat chiar de Diana ( fosta lu blue ) si Arisa.. Csf cu arisa imi placea sa fac caterinca si sa mai depasesc uneori limitele, chiar daca ma trezeam cu mute pe 3 conturi :))).
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 4-5 ore maxim.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): niciodata cu toate ca am mai incercat pe ici pe colo, dar nu.. 0 experiență in domeniu staff dar ca player da :)
10. Cum ai auzit de acest server?: Era vara lu 2015 si cautam un srv PvP sa joc si am dat de LF pe un srv cu ,,TOP Metine PVP,, si usor usor am inceput sa joc din ce in ce mai mult, si uite asa am ajuns la 4 ani de LF
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: De 2 ani deja intram sa stau la vorbe cu tovarasi .. de mers la o bataie in regate nu, la razboaie de breasla nu, la eventuri hide,ox, dice nu... practic stateam degeaba asa ca acum daca as intra in STAFF nu as avea ce pierde.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca în echipă este atunci cand noi un grup de oameni, muncim pentru acelasi scop si pentru evoluarea acelui scop.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Datorită studiilor mele in teologie, psihologie, am învatat sa lucrez si intr-un mediu stresant. Daca jobul tau este strasant, tu nu ai voie sa fi stresat fiindca dacă tu esti stresat nu vei duce la final jobul cu bine ( vor aparea greseli si nimeni nu vrea greseli).
14. Te consideri o persoană matură?: In timpul liber sunt o persoana copilaroasă, dar cand am o sarcina importanta sau mai putin importanta atunci sa schimba foaia si trebuie sa duc jobul pana la final cu succes.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: 20 de ani, din Galați, îmi place să aflu noutăți/ să știu ce face aia, cine e persoana.. O fire puțin băgăcioasă dar mna nimeni nu e perfec, prietenoasă si vorbăreață ( cam prea vorbăreț uneori ), ca joburi: barman/ ospatar 4 luni, profesor de pictura 1 an, distribuitor la tipografie.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): În proporție de 100% nu pot să zic ca îl cunosc, deoarece am avut momente cand chiar nu am mai jucat si s-o schimbat unele chestii.. dar cam 78% stiu ce miscă si ce se vinde. Și de ce cred eu ca stiu in proporție de 78%? Asta fiindca am tovarăși care incă mai joacă LF si îmi mai arată de pe srv cu toate ca eu nu mai stau pe el cine stie ce.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: furnizarea de informații corecte legate de server și joc, asistarea la dueluri pe site, intermedierea barbutului la panou, sa se foloseasca un limbaj corespunzător si sa efectueza anuminte eventuri cand ceilalti colegi de staff nu sunt disponibili.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Am cateva idei pentru a ajuta srv sa aiba playeri de odinioară iar dacă aș intra in staff as putea lucra si vorbi mai usor cu cei din STAFF.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de față: Un plus este faptul ca pot fi on mai mult decat restul in unele parti ale zilei, gen: după-masă, seara ( cam pana la 3-4 dimineata ).
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Explica-mi frumos ce problema ai, cum s-a intamplat si ce doresti, iar impreuna o să rezolvam problema. Iar in cazul in care eu nu pot rezolva problema singur, cer ajutorul unui coleg din echipă.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Respect To Be Respected!!!
Imagine
Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Dum Aug 11, 2019 10:42 pm

Cerere acceptată!
Ne auzim la interviu.

Topic Closed!
Închis