Recrutare STAFF [FUTAC]ZinelYT

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
ZINELF
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mie Mai 29, 2019 10:17 pm
Oraş: Focsani
Status: T I T AN
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ZinelTITANU

Vin Aug 09, 2019 1:32 pm

1. Nume și prenume:Balcan Zinel Madalin
2. Numele tău din joc:[FUTAC]ZinelYT
3. Skype:zinel,juniorul
4. Ce părere ai despre server?:Un server de nota 10 care este si va fi in continuare in picioare!
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:Nu as schimba nimic deoarece este ok asa cum e la momentul de fata!
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost niciodata,defapt am fost sanctionat inainte pentru ca vindeam iteme pe psf!
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:In jur de 4 5 ore pe zi +seara!
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Pe acest sv nu!
10. Cum ai auzit de acest server?:Am auzit acum 1 an si jumatate de la niste prieteni si mi-a placut si imi place in continuare acest sv.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Pentru ca imi place sa ajut playeri. Imi place sa aplic aceasta functie pentru ca imi doresc cu adevarat sa fiu helper pe acest sv,cum am spus mai sus :pentru a ajuta playeri cu intrebari si ce vor ei,deoarece cunosc server ul asta foarte bine!
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin "munca in echipa" inteleg ca fac parte dintr-o comUinitate unita cu acelesi scopuri. Membrii acestei echipe trebuie sa lucreze impreuna, sa se ajute reciproc si sa comunice pentru a ajunge unde si-au propus.

13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da pot,deoarece sunt o persoana calma,rabdatoare si incerc mereu sa gasesc o rezolvare!
14. Te consideri o persoană matură?:Da ma consider o persoana matura deoarece in situatii critice gandesc limpede si caut o solutie a problemei!
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Amfacut acum pe 3 august 18 ani sunt o firec calma,imi place mult sa joc fotbal,jocurile video,locuiesc in focsani vrancea,am un frate de 14 ani ,mă adaptez ușor oricărei situații și găsesc soluții rapid pentru diferite momente mai complicate!
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Il cunosc in proporite de 80% deoarece am jucat aproape de la deschiderea lui si joc in continuare,am fost activ la toate update urile!
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:- furnizarea de informații corecte legate de server și joc;
- asistarea la dueluri pe site;
- intermedierea barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Ar trebui sa ma acceptati pentru aceasta functie deoarece sunt convins ca pot ajuta aceasta comunitate!
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă? As putea aduce un plus acestei echipe deoarece sunt activ zilnic si pot ajuta playeri cu ce vor ei!
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Cu mult calm si seriozitate iar daca consider ca am nevoie de ajut cer parerea celorlalti colegi deoarece suntem o echipa si trebuie sa ne ajutam intre noi.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu,va multumesc pentru timpul acordat!
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Vin Aug 09, 2019 1:59 pm

Titlul topicului trebuie să fie în felul următor:
Cerere (pentru) echipa jocului - Nume, altfel cererea nu este luată în considerare.

Topic Closed!
Închis