Cerere (pentru) echipa jocului - [REGE]Things

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Kanis
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Joi Iul 18, 2019 10:47 am

Joi Iul 18, 2019 11:15 am

1. Nume și prenume: Cristi-Marius
2. Numele tău din joc: [REGE]Things
3. Skype: m_reus5@yahoo.com
4. Ce părere ai despre server?: Metin2 LastFight este un server de durata , care cu timpul a intampinat mult greu insa , prin munca si efortul depus de staff-ul tehnic , a reusit sa treaca peste aceste "obstacole" si se afla in fruntea clasamentului "Servere PvP" .
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Probabil , in momentul de fata , nimic . Pe parcurs as putea veni cu anumite idei in imbunatatirea jocului , acest fapt sustinandu-l cu argumentul ca "sunt un player vechi , probabil cel mai vechi in momentul de fata de pe LF" .
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da , anumite contracarente care au iesit de fiecare data impotriva mea , si pentru anumite injurii :) e normal ..
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 4-5 .
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da , [H] dupa care [GM], pe alt sv.
10. Cum ai auzit de acest server?: Joc de la deschidere .. probabil , daca stau bine si ma gandesc , de pe youtube.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Ca sa contribui din plin la evolutia serverului si la organizarea evenimentelor la cea mai buna calitate posibila :-*
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: "Munca in echipa" inseamna in primul rand aducerea la comun a unei propuneri. Fiecare membru din echipa are dreptul la libera opinie , cea mai buna opinie din echipa , prin votul "da" al celorlalti participanti , fiind castigatoare . Fiecare membru din echipa trebuie sa-si respecte propriile sarcini la care a fost supus , etc.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, pentru ca sunt o persoana rabdatoare si care nu baga in seamna orice lucru, pur si simplu imi vad de treaba mea.
14. Te consideri o persoană matură?: Da ,chiar sunt.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Ma numesc Cristi , am 18 ani , de curand absolvent al ciclului liceal, am reusit sa iau si bacul cu 9.08( asta doar ca sa ma laud asa putin :)) ) , sunt o persoana ambitioasa , cea mai competitiva ,pot spune :)) , si aspir la cariera de politist :)
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): 100% :) Joc de la deschidere , stiu orice "chitibus"
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Pai prin cuvantul "HELPER" intelegem : ajutor , sprijin .. acest helper se ocupa de tot ce inseamna " ajutor " . El are obligatia sa ajute orice player cu informatii despre server .
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca , dupa cum am mai spus , sunt un player "vechi" si stiu cu ce se ocupa acest "HELPER" . Toti din staff-ul "Metin2 LastFight" probabil ma cunoasteti si stiti ca din ce am spus aici , nu am avut tendinta sa mint cu ceva. Si stiti ce-mi poate capul .
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Inteligenta , IDEI IN EVOLUTIA SERVER-ULUI , ambitie .. etc.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: In primul rand , pentru abordarea unei probleme ai nevoie de mult calm si intelegere. Daca as ajunge in punctul in care nu as mai putea continua , as cere parerea celorlalti din staff-ul tehnic deoarece , cum am spus mai sus , suntem o echipa si trebuie sa ne ajutam in momentele cheie.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu mai spun nimic, stiti deja foarte multe lucruri despre mine.
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Joi Iul 18, 2019 11:26 am

Numele tău din joc:[SGM]Ionut
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):In primul rand nu ai numarul necesar de minute, in al 2-lea rand ai revenit prea dintr-o data pe server si vrei sa intri in staff, iar cererea ta nu mi s-a parut o cerere prea wow.
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Joi Iul 18, 2019 12:56 pm

Cerere respinsă.
Nu ai minutele necesare jucate pe un caracter.

Topic Closed!
Închis