Cerere (pentru) echipa de intermediari kuuM

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
kuuM
Jucător
Jucător
Mesaje: 11
Membru din: Dum Feb 03, 2019 6:21 pm
Oraş: Craiova
Status: 在我的寂寞中,我感覺最好 Zài wǒ de jì
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: skkrr

Lun Iul 15, 2019 10:57 pm

1. Nume și prenume: Almajanu V. Alex
2. Numele tău din joc: kuuM
3. Skype: live:devforth3w1n
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost niciodata sanctionat si nici nu voi fii, deoarece stiu cum sa ma comport si cum sa am un limbaj cat mai civilizat.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Sa fiu sincer, acum ca este vara, pot toata ziua sa stau pe server, dar majoritatea timpului meu neptrecandul afk(stand cu contul la switch) in jur de 4-5 ore pe zi.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu, nu am facut parte, dar imi doresc sa am aceasta oportunitate ca pe acest server sa fie pentru prima data sa am sansa sa fac parte din echipa metin2 last fight.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Vreau sa ajut playerii cu tot ce pot si as vrea sa invat in mare parte cum este sa ai o responsabilitate mare si sa ai o mare atentie la asistarea dice-urilor pentru itemele site sau diferite iteme.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Eu inteleg prin "munca in echipa", colaborarea, intelegerea, comunicarea cu toata lumea din jur, respectul si cel mai important cred eu, rabdarea
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, deoarece sunt o persoana foarte calma, sunt descurcaret si daca nu ma descurc, pot intreba oricand pe cineva din echipa cu grad mai mare sau chiar pe cineva care are acelasi grad ca al meu si este experimentat si ma poate ajuta.
11. Te consideri o persoană matură?: Da, ma consider, deoarece, stiu cum sa vorbesc cu lumea din jurul meu si am respect fata de toata lumea.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am minunata varsta de 16 ani, sunt din Craiova, am trecut in clasa a 10 a, sunt o persoana foarte prietenoasa cu toata lumea, iubesc munca in echipa, sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, ascult muzica rap, ocazional ascult si trap, urasc persoanele cu doua fete, oamenii artagosi si cei care se cred cine nu sunt defapt. Sunt un baiat cu suflet mare, ajut pe oricine vad la ananghie cu ce pot, sunt o persoana foarte perseverenta nu renunt foarte usor la lucrul pe care vreau sa-l fac si sunt un baiat sincer.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Sunt activ zi de zi pe server, ajut playerii care imi dau pm si imi pun diferite intrebari si sunt foarte prietenos cu toti din jurul meu.
14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu, deoarece am spus totul despre mine mai sus.
Nu Raspund la cereri in Privat, Raspund doar la cererile de Avatar / Icon / Semnatura
Imagine
Contact: 🎧𝖉𝖊𝖛👑#8236
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Lun Iul 15, 2019 11:17 pm

Numele tău din joc: [INT]geKo
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriti o sansa !
bişniţar
Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Lun Iul 15, 2019 11:58 pm

Cerere acceptată. Ne auzim la interviu.

Topic Closed!
Închis