Cerere (pentru) echipa de intermediari - NinoJulica

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Adită
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Dum Iul 14, 2019 12:14 pm
Oraş: Curtea de Arges
Status: Activ
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: Nu fac parte

Dum Iul 14, 2019 1:07 pm

1. Nume și prenume: Ionut Adrian
2. Numele tău din joc:NinoJulica
3. Skype: live:adrianionuy
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Cred că o singură data am fost sanctionat pentru mute , fiindcă a intrat un amic pe contul meu, dar acum nu mai are acces la el.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 6-7
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu am mai făcut parte din nicio echipă , dar mi-as dori să fac parte din comunitatea voastră una care nu moare niciodată.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Mi-ar face plăcere să aplic pentru această functie pentru a evita tentativele copiilor de a da teapă unor oameni care au băgat bani sau care au muncit din răsputeri pentru itemele obtinute pe acest joc.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin muncă in echipă eu inteleg să iti ajuti colegul cand are nevoie , dar si el la randul lui să fie dispus să te ajute fiindcă munca in echipă nu poate veni doar de la un singur om
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Consider că pot face parte intr-un mediu stresant , fiindcă intotdeauna am fost un conducător si nu imi e frică să imi asum unele decizii, dar sunt capabil si să recunosc dacă am gresit
11. Te consideri o persoană matură?: Mă consider o persoană matură si cred că am o experientă de viată vastă, chiar dacă varsta mea este una relativ micută
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Bună, sunt Adi , am 17 ani , sunt din Curtea de Arges. El este un oras mic , dar are o istorie vastă , candva a fost capitala Romaniei, invăt la colegiul Vlaicu Vodă. Eu sunt o fire foarte sociabilă si mereu cu zambetul pe buze
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Ar trebui să mă acceptati pentru această functie deoarece printre persoanele capabile pe care le aveti deja in staff eu cred că sunt cel putin la fel de capabil ca si ele
14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu mai doresc să adaug nimic , astept răspunsul vostru
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Iul 14, 2019 1:30 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis