Cerere (pentru) echipa de intermediari - geKo

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Vin Iul 12, 2019 2:44 pm

1. Nume și prenume: Şergan Vendiamin

2. Numele tău din joc: [2v2]geKo

3. Skype: live:gamerullipovean

4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, doar cu mute.

5. Ore jucate (print):

6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 6-7 ore.

7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, am fost în principal intermediar şi rareori helper pe alte servere pvp (nu pot spune numele lor deoarece regulamentul nu-mi permite)
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Mă ocup ca intermediar pe serverele pvp de aproximativ 2 ani, la început a fost ca o joacă, dar în timp am început să conştientizez că sunt mulţi copii la care îşi fac clone pentru a-şi face itm site, aceştia putând reuşii datorită neatenţiei a intermediarului. Ca să nu o lungesc prea mult, îmi place treaba deoarece ajut playerii, cât şi comunitatea de metin, iar dacă niciun helper nu este online, sunt la dispoziţie să le răspund jucătorilor la întrebările legate de server.

9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin muncă în echipă înţeleg colaborarea, înţelegerea şi comunicarea între membrii până ajung la un comun acord.

10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, datorită experienţei mele pot face faţă atât timp cât sunt calm, nu sunt influenţat de către ceilalţi şi în caz că am vreo nelămurire pot întreba pe unii dintre colegi cu un grad superior.

11. Te consideri o persoană matură?: Datorită vârstei mele, nu pot să mă consider matur, dar îmi cunosc limitele.

12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 16 ani, locuiesc în Brăila, sunt în clasa a 10-a, profil ştiinţele naturii, joc handbal de 3 ani ca portar, sunt o fire ambiţioasă şi sociabilă. Îmi place să ascult în fiecare zi muzică de tip rap, trap, dub step etc. pentru relaxare şi distracţie, ocazional manele. De mic, am vrut mereu să aflu ce se întâmplă în jurul meu, iar apoi să mă documentez despre acel lucru (indiferent că era o fiinţă, clădire etc.) Mereu merg pe principiul ''Te respect, mă respecţi'' :-bd

13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Sunt mereu activ, răspund repede la mesaje şi mă implic foarte mult în ceea ce fac.


14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
DefianceX7
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Dum Iul 07, 2019 5:20 pm

Vin Iul 12, 2019 2:45 pm

Numele tău din joc: [rege]wmanex
Părere: pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): merita
Avatar utilizator
Rux
Începător
Începător
Mesaje: 81
Membru din: Mie Feb 27, 2019 6:59 pm
Oraş: Constanta
Status: idgaf anymore
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: I'm hopeless

Vin Iul 12, 2019 2:54 pm

Numele tău din joc: ~Rux
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):pro pt ca este sora mea si doresc sa tepuim impreuna pana la adanci batraneti!
Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Vin Iul 12, 2019 3:59 pm

Cerere acceptată.
Ne auzim la interviu.

Topic Closed!
Închis