Cerere (pentru) echipa de intermediari - Kronulet

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Kronulet
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Lun Iul 08, 2019 8:02 pm
Oraş: Lugoj
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Lun Iul 08, 2019 8:03 pm

1. Nume și prenume: Laurentiu-Mario
2. Numele tău din joc: Kronulet
3. Skype: live:inferno_zm
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: da, am fost prin 2016
5. Ore jucate (print): http://prntscr.com/oc6vqh
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 5-6, in weekend 8-9
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, am fost helper.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Mi-ar placea sa ajut serverul cu intermediere la panou si dueluri pe site, sa raspund la intrebari legate de server. Joc acest metin din 2015 deci il cunosc foarte bine.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: colaborare, responsabilitate, intelegere
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, cred ca pot face fata unui mediu stresant, deoarece sunt o persoana rabdatoare si empatica.
11. Te consideri o persoană matură?: Da, consider ca sunt destul de matur incat sa stiu cum sa fiu respectuos cu fiecare, sa ii inteleg si sa ii ajut daca au probleme.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Ma numesc Laurentiu, fac 16 ani in 4 august(mai e cam o luna), am o pasiune pentru limba engleza, sunt chitarist, sunt sociabil, prietenos.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Iubesc munca in echipa, sunt perseverent, calm si placerea mea este sa fiu de ajutor.
14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Metin2LastFight este inca din 2015 un server de calitate, muncit si bine pus la punct, cu update-uri frecvente si cu un staff care chiar se ocupa.
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Lun Iul 08, 2019 8:21 pm

Ai nevoie de 15.000 minute minim jucate pe un caracter.

Topic Closed!
Închis