Cerere (intermediar) echipa jocului [YT]GabiINN

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
GabiINNYT
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Joi Iun 20, 2019 10:01 pm
Oraş: Petrosani
Status: -
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: -

Joi Iun 20, 2019 10:15 pm

1. Nume și prenume: Pop Gabriel Marius
2. Numele tău din joc: [YT]GabiINN
3. Skype: GabiINN respectiv 0720033748
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu.
5. Ore jucate (print): 5.4k , tin sa precizez ca am avut mai multe conturi etc , joc de 2 ani.
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: cam 8-10 ore
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da dar nu aici [H], [GM].
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pai in primu rand vreau de mult aceasta functie pe LF deoarece sunt un baiat de incredere , n-am dat vreodata vreo teapa daca obiectati astept dovada, sunt un baiat activ, si de treaba care stie cum se mananca functia.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Inteleg fratie , cand unu cade altul trebui sa-l ridice , rabdare si intelegere .
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da pot face fata deoarece muncesc si in viata reala ca ospatar si imi fac treaba chiar bine , dar eu nu cred ca este un stres cel putin pentru mine a fi in staff ar fi o placere si o responsabilitate.
11. Te consideri o persoană matură?: Desigur, dar toti oamenii au o parte de copil in ei.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Pai maine fac varsta de 17 ani adica pe 21.06.2019 , imi place foarte mult sa ies la fotbal cu amicii ,imi place din cand in cand sa fac cadouri la fete , si sa ies pe afara in fiecare seara cu baietii si fetele, am 1.80 si ochii caprui iar telentul meu este acela de a juca foarte bine fotbal.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Nu zic ca ar trebui sa ma acceptati, zic doar ca fiecare persoana are sansa lui , si cum imi doresc foarte mult aceasta functie mi-as dori sa ma acceptati pentru a avea o noua experienta.
14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Salut playerii si staff ul jocului mai ales playerii deoarece inca joaca pe acest server care chiar merira jucat prin simplu fapt ca este multa munca depusa de baietii si fetele din staff.

ps: desigur nu am eu 15k dar 5k si experienta cred ca este destula ps: blue stie ca joc de mult pe aici
Ultima oară modificat Joi Iun 20, 2019 10:16 pm de către GabiINNYT, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Joi Iun 20, 2019 10:16 pm

Numele tău din joc:ZeulDePeLF
Părere:Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Nu te consider capabil pentru o așa responsabilitate.
Imagine
Avatar utilizator
GabiINNYT
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Joi Iun 20, 2019 10:01 pm
Oraş: Petrosani
Status: -
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: -

Joi Iun 20, 2019 10:18 pm

Numele tău din joc: [YT]GabiINN
Părere: Alberto 1 la mana nu ma cunostii ca sa imi acorzi direct un contra pentru acel motiv dar fiecare cu decizia lui.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): -
Avatar utilizator
Aeldra Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 515
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 11:07 pm

Joi Iun 20, 2019 10:20 pm

Numele tău din joc:Seyra
Părere:contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):nu m-ai convins
Imagine
Sk1lzz
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Sâm Aug 18, 2018 6:29 pm
Oraş: Confidential
Status: Solo
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Arges

Joi Iun 20, 2019 10:35 pm

Numele tău din joc:[InD]Sk1lzzSefu
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Fiecare are cate o sansa pup
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Joi Iun 20, 2019 10:44 pm

Numele tău din joc:No1LikeMeZeulTauSupremNr1CelMaiTareDinGalaxiePa
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Pentru ca da
Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Joi Iun 20, 2019 10:44 pm

Nu ai minute suficiente, prin urmare, cererea este respinsă.

Topic Closed!
Închis