Cerere pentru (echipa) jocului - [ZEU]#iBlast

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Vin Iun 07, 2019 5:13 pm

1. Nume și prenume:Orlando Nechifor
2. Numele tău din joc:[ZEU]#iBlast
3. Skype:live:ddzeko92
4. Ce părere ai despre server?:Una buna, avand in vedere ca activez pe acest server de aproximativ 4 ani.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:Nimic.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, dar am primit si pe degeaba.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:3-4 ore (Am bacul)
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da, am mai facut parte din staff si am iesit cu gradul de [GM] - Game Master.
10. Cum ai auzit de acest server?:Youtube,prieteni.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Doresc sa renunt la activitatea de jucator, pentru ca vreau sa ajut jucatorii incepatori + ca ma pricep pentru ca am mai facut parte din staff.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: inteleg prin "Munca in echipa" sa te ajuti cu ceilalti colegi, sa fiti la bine si la rau , sa ai 7 ani de acasa.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Pot, am mai facut fata.
14. Te consideri o persoană matură?:Da, sunt.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:De fel sunt o persoana vesela comunicativa.Ma numesc Orlando Nechifor am varsta de 18 ani si sunt din Drobeta Turnu Severin .Sunt un baiat inalt ,slab deoarece sportul ma ajuta sa ma mentin in forma.Parul este saten asezat intr-o freza moderna , ii da infatisarii mele un aer sarmant.Ochii caprui imi da o nota de baiat serios dar totodata si seducator.Sunt o persoana sociabila,daca respecti te voi respecta .Imi iubesc parintii ,ei sunt tot ce am mai bun pe lume.Imi place mult fotbalul si de cate ori merg in cantonamente sau am meciuri, mai sunt pasionat si de informatica , informatica este un "servici" pentru mine, aici ma simt foarte bine.Ma cunoasteti si pe parcurs.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):90-95 ca sau mai schimbat lucrurile pe aici.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:un helper se ocupa cu : furnizarea de informații corecte legate de server și joc; asistarea la dueluri pe site; intermedierea barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Nu este o obligatie, dar un membru staff in + aduce mai multe beneficii.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:Un nou membru in staff.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Calma in prim pas.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Good Luck
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
Achen
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Mie Dec 26, 2018 8:09 pm
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Vin Iun 07, 2019 5:56 pm

Numele tău din joc: [2v2]Achen
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriti inca o sansa cum a primit toata lumea si o sa te descurci
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Vin Iun 07, 2019 6:46 pm

Cerere respinsă.
Topic Closed!
Închis