Cerere Intermediar [KING]DaniZeu

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Sk1lzz
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Sâm Aug 18, 2018 6:29 pm
Oraş: Confidential
Status: Solo
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Arges

Mar Iun 04, 2019 7:14 pm

1. Nume și prenume:Daniel Tudor
2. Numele tău din joc:[KING]DaniZeu
3. Skype:dani.tudor2
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da am fost banat odata fara nici un motiv si dupa 2 zile am luat unban
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:3-4 ore
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu .
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Deoarece, mi am facut un nume prost(tepar)si vreau sa arat ca nu sunt chiar asa.Si pentru ca imi place sa lucrez si sa ajut playeri
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Munca in echipa inseamna, sa iti respecti colegi cum o fi ei, rai buni si sa ajuti un coleg daca are nevoie de ajutor.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da . Pentru ca eu sunt o stare care is stersat mereu.
11. Te consideri o persoană matură?:Da
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am varsta de 15 ani, sunt un baiat care ii place sa joace fotball si sa se distreze
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Eu nu sunt cu ceva special, decat ceilati este decizia voastra eu nu spun ca sunt ceva m ai important decat ceilalti.
14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Da vreau sa imi cer scuze, pentru ca am injurat foarte multi playeri si de aceasta am aplicat:D
Ultima oară modificat Mar Iun 04, 2019 7:16 pm de către Sk1lzz, modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Mar Iun 04, 2019 7:15 pm

Numele tău din joc:[ZEU]#iBlast
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):good luck
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Mar Iun 04, 2019 7:17 pm

Cerere respinsă.
Topic închis!
Închis