Cerere intermediar,ULTIMA!

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
quba2190
Jucător
Jucător
Mesaje: 12
Membru din: Mar Iul 24, 2018 5:00 pm
Oraş: Pitesti
Status: nu stiu
Breaslă: n-am breazla

Sâm Iun 01, 2019 10:38 pm

. Nume și prenume: Banuleasa Narcis-Gabriel

2. Numele tău din joc:[REGE]Trek

3. Skype: Trek

4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, am fost sancționat cu mute, pe contul principal din cauza fratelui meu.

5. Ore jucate (print):

6.Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Luni-Vineri 2 ore-weekend 5 h , că tot vine vacănța 5 - 6 h pe zi.

7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu, dar aș vrea să încerc pe LF pentru a putea prinde experiență

8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Vreau să ajut oamenii,totodata vreau să fiu INT pentru că îmi petrec majoritatea orelor pe PC și maia les pe metin.

9. Ce înţelegi prin "muncă " în echipă:Este adevarat ca munca in echipă presupune încredere,colaborare,respect și comunicare intre membrii si totodata aduc un plus echipei.

10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da pot face față deoarece sunt o persoană calmă și sinceră mai ales în mediile stresante, citind informatiile sesizez că aș putea rezista.

11. Te consideri o persoană matură?: Nu mă consider un om matur pentru că maturitatea se dobândește în timp.Te maturizezi în funcție de experiențele pe care le ai în viață

12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva
lucruri despre tine: Am 16 ani sunt din jud Argeș, sunt o fire foarte sinceră, nu suport vorbele fără rost.Apreciez oamenii care sunt oameni cu mine.

13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Mi-ar place foarte mult să ajut playerii cu negotul intre sv cat si la panou,deasemenea pot învăța multe lucruri noi, mi-a plăcut sv-ul ăsta încă de la 13-14 ani pentru că acest server nu pierdea niciodata din playeri.

14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu mai am alte detalli în special asta a cam fost ultima cerere de INT, dacă voi fi ales bine dacă nu iar bine.. pentru mine INT înseamnă niște cunoștințe speciale.
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Sâm Iun 01, 2019 10:45 pm

Numele tău din joc:ZeulDePeLF
Părere:CONTRA
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Nu dai dovada de destul maturitate, nu consider comportamentul tău adecvat pentru a reprezenta echipa Last Fight.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Dum Iun 02, 2019 12:04 am

Numele tău din joc: Aroska
Părere:
Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Nu ești pregătit.
Imagine
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Dum Iun 02, 2019 9:35 am

Numele tău din joc: [INT]geKo
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Merităm cu toţii o şansă, poate aşa îţi remediezi comportamentul în timp.
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
Aeldra Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 515
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 11:07 pm

Dum Iun 02, 2019 10:51 am

Numele tău din joc:Seyra
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Dum Iun 02, 2019 12:16 pm

Numele tău din joc:[GM]N1gga
Părere:Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Nu prea esti un player activ.
Avatar utilizator
tatarraul69
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Dum Dec 25, 2016 12:13 am
Oraş: JuliusSiZ
Status: 1234567890
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Dum Iun 02, 2019 10:29 pm

Numele tău din joc: [SEF]Raul (banat)
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): meriti <3
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Lun Iun 03, 2019 12:40 am

Cerere respinsă.

Topic închis.
Închis