CERERE INTERMEDIAR

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
ZINELF
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mie Mai 29, 2019 10:17 pm
Oraş: Focsani
Status: T I T AN
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ZinelTITANU

Mie Mai 29, 2019 10:22 pm

1. Nume și prenume: Balcan Zinel Zizi
2. Numele tău din joc:[Futac]ZinelYT
3. Skype: zinel.juniorul
4. Ce părere ai despre server?: Parerea mea despre acest server este una foarte buna deoarece ne arata calitatea si experienta acumulata in anii anteriori.
5. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost niciodata sanctionat!
6. Ore jucate (print): 20k minute
7. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Eu pot juca pe zi 5-6 ore, depinde si de starea pe care o am in momentul respectiv.
8. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: 18 ani, zodia leu ... Orasul in care locuiesc este Focsani , incerc sa imi fac cat mai multi prieteni, am un simt al umorului dezvoltat dar daca ma calci pe nervi si devii stresant s-ar putea sa ne stricam prietenia, dar nu cred ca v-a exista aceasta oportunitate deoarece incerc sa inteleg pe toata lumea indiferent de varsta sa.
9. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper se ocupa cu ajutatul playerilor care sunt nedumeriti despre un anumit obiect sau item.
10. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: In primul rand, dumneavoastra ar trebuii sa acceptati deoarece sunt un baiat care invata foarte repede, stiu regurile aproape la perfectie, in al doilea rand ... fiecare om merita o sansa in domeniul pe care vrea sa il practice.
11. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Stilul meu de abordare a unei probleme are 2 sugestii, prima sugestie este sa ma informez foarte bine daca nu stiu, si a 2-a sugestie este de a intreba un om care s-a m-ai comfruntat cu asa ceva.
12. Cum ai răspunde unei cereri de ajutor care spune „Ce trebuie să fac pe server?”: Daca persoana respectiva nu ar stii ceva anume despre acest server as incerca sa ii explic cat se poate de bine, de exemplu : Acest server este un pvp clasic in care poti farma pentru anumite iteme, pentru a nu te plictisi cautati un grup de prieteni cu care poti forma o breasla ca a putea fii cunoscuti.
13. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Da, as dorii sa va mai spun ceva... Serverul a ajuns deja foarte departe, chiar in top cele mai bune servere pvp clasice, Metin2 LastFight este si v-a fii intodeauna foarte populat, playerii si oamenii care apartin staffului sunt intodeauna intelegatori si v-or incerca mereu sa te ajute cu tot ce pot ei.
Vreau sa ma multumesc pentru ca mi-ati fost alaturi si pentru ca ati avut timp sa imi cititi acest ''referat'', multa sanatate in continuare :-* .
Sus
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Mie Mai 29, 2019 10:26 pm

Numele tău din joc: [INT]geKo
Părere: CONTRA
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): 1.Nu ai 18 ani 2.Nu eşti activ pe server + că, comportamentul tău lasă de dorit.
EDIT: Tu faci topic pt intermediar, dar tu ai luat modelu de la ala de helper =))))))))))))))))
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Mie Mai 29, 2019 10:29 pm

Ai folosit modelul gresit.
[Informații + Model]Funcția de intermediar
Topic inchis!
Închis