Cerere pentru echipa forumului - SomeTimes

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
SomeTimes
Începător
Începător
Mesaje: 143
Membru din: Vin Iul 29, 2016 11:08 am

Lun Mai 27, 2019 10:44 pm

1. Numele şi prenumele: Bogdan.
2. Numele tău din joc: T3ho
3. Skype: dev.agent
4. Pe o scară de la 1 la 10 ce număr ţi-ai acorda cunoştinţelor tale gramaticale?: Țin să precizez că utilizez gramatica într-un mod relevant, și felul în care îmi exprim fiecare vorbă duce la o înțelegere aproape maximă. În jur de 8-9.
5. Data naşterii: 21.06.2002
6. Ce limbi străine cunoasteţi (opţional): Pot să zic că țin pe picioare limba engleză(cea din SUA).
7. Experienţă ca Moderator: Am fost moderator pe o sumedenie de platforme, ipb, ips chiar și phpbb. Pe fiecare comunitate în parte am ajutat și am dus-o la un nivel înalt.
8. Motivele pentru care vreţi să deveniţi Moderator şi de ce credeţi că ar trebui să vă alegem pe dvs? (comentariu): Consider că experiența mea este una dintre motivele pentru care ar trebui să imi oferiți o șansă, in caz că considerați că sunt apt pentru această funcție.
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Lun Mai 27, 2019 10:45 pm

Numele tău din joc:ZeulDePeLF
Părere:Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Ajunge numărul actual al persoanelor și nici nu prea te-am văzut, sincer..
Imagine
Avatar utilizator
Rux
Începător
Începător
Mesaje: 81
Membru din: Mie Feb 27, 2019 6:59 pm
Oraş: Constanta
Status: idgaf anymore
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: I'm hopeless

Mar Mai 28, 2019 1:22 am

Numele tău din joc: [H]Rux
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): poate tu o sa stii sa te comporti ca un membru adecvat fara sa faci misto de altii si sa pui poze naspa cu ei. ;)) :x
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mar Mai 28, 2019 10:34 am

Numele tău din joc: Russo
Părere: Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Suntem destui moderatori pe forum + că nu e activitate mai deloc pe forum, n-are rost să ne umplem de board moderatori să fie doar cu culoarea.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Mar Mai 28, 2019 2:35 pm

Cerere respinsă.
Topic Closed!
Închis