Recrutare Intermediar

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
quba2190
Jucător
Jucător
Mesaje: 12
Membru din: Mar Iul 24, 2018 5:00 pm
Oraş: Pitesti
Status: nu stiu
Breaslă: n-am breazla

Lun Mai 20, 2019 10:01 pm

1. Nume și prenume: Banuleasa Narcis-Gabriel
2. Numele tău din joc:[REGE]Trek
3. Skype: Trek
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, am fost sancționat cu mute, pe contul principal din cauza fratelui meu.
5. Ore jucate (print): Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Luni-Vineri 2 ore-weekend 5 h , că tot vine vacănța 5 - 6 h pe zi.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Vreau să ajut oamenii
9. Ce înţelegi prin "muncă " în echipă:Este adevarat ca munca in echipă presupune încredere,colaborare,respect și comunicare intre membrii si totodata aduc un plus echipei.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da pot face față deoarece sunt o persoană calmă și sinceră
11. Te consideri o persoană matură?: Da
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 16 ani sunt din jud Argeș, sunt o fire foarte sinceră, nu suport vorbele fără rost.Altceva nu mai știu
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Nu știu,asta ar fi alegerea voastră.
14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu.
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Lun Mai 20, 2019 10:05 pm

Numele tău din joc:ZeulDePeLF
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Nu ai un comportament adecvat.
Imagine
Avatar utilizator
Messenger
Începător
Începător
Mesaje: 56
Membru din: Sâm Oct 28, 2017 12:04 pm
Status: Cel mai fericit Vegan
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Vegans

Lun Mai 20, 2019 10:07 pm

Cerere respinsa.

( :

t/c
Imagine
Închis