Cerere (HELPER)Echipa Jocului -xQz

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
xqzBT
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Joi Mai 16, 2019 11:52 am
Oraş: Bucuresti
Status: Ma respecti ,te respect
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Joi Mai 16, 2019 12:39 pm

1. Nume și prenume:Ionut Voicu
2. Numele tău din joc:[NR1]xQz
3. Skype:ionutvoicu461
4. Ce părere ai despre server?: O parere foarte buna atata timp cat ma joc pe acest server de foarte mult timp deci pot sa ma consider un membru vechi al serverului Metin2LastFight
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:In momentu de fata nu as schimba nimic la server dar tin sa precizez ca nici nu as mai adauga nimic deoarece serverul o sa ajunga mult prea pvp mai pe scurt serverul e misto asa cum este el acum!
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu nu am fost niciodata sanctionat sunt prieten bun cu staffu tin cont de respectu staffului,si de membri serverului pentru ca fara membri,jucatori nu ar mai fi fost serverul atat de populat in 4 ani de zile!
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:10-15
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu nu am mai facut parte din nicio echipa a staffului deoarece nu ma atras asa ceva ma jucam de plictiseala , sa treaca timpu si waruri!
10. Cum ai auzit de acest server?:Pai eu am auzit de acest server de la un prieten asta find acu 2 ani si am zis de ce nu si asa am ajuns sa aud si de server sa ma joc si pe serverul acesta si sa ajung si in cea mai buna breasla de pe server BlackTerror !
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Sunt dispus sa renunt la activitatea mea de player pentru ca cum am mai zis ma consider un membru vechi al comunitati sa ajut playeri noi cand au nevoie de ceva si nu numai jucatorii serverului chiar si membrii stafului ca deaia suntem o comunitate si sa creat staffu ca sa putem sa ne ajutam intre noi si sa invatam si de la ceilalti!
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin munca de echipa eu inteleg sa fim toti pentru 1 sa fim uniti sa ne ajutam cand avem nevoie 1 de altu sa nu fie ura intre noi ca de ce el are GM SI EU AM HELPER si alte certuri penibile si cea ce conteaza foarte mult sa ne respectam reciproc ca deasta este stafful!
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):da pot face fata intr un mediu stresant deoarece ma consider o fire si calma dar si nebuna in acelas timp!
14. Te consideri o persoană matură?:Da ma consider o persoana matura dar asta doar cand vreau eu sa fiu matur !
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Pai ma numesc Ionut voicu am 18 ani stau in bucuresti dar de cativa ani traiesc in elvetia eu si familia mea, imi placea foarte mult sa ma joc pe calculator ,sa fac fel si fel de sporturi sunt o fire calma,dar si nebuna,sunt prietenos doar cu cine ma respecta sunt o fire in care poti avea incredere si sa te bazezi oricand sunt un om caterincos daca ajungi sa ma cunosti, imi place foarte mult sa fac sport de contact k1,box am facut BOX 1 an de zile 10 winn 5 loss si k1 cateva luni am studiat la Liceul LPS i ar acum lucrez la ROMANIAN SECURITY SISTEM !
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Serverul pot spune ca il cunosc in proportie de 80,85%
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Trebuie sa păstreze pe server un limbaj adecvat, sa ajute playeri cat sa le raspunda si la intrebarile lor fata de server, cât și pe cei din Staff.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Deoarece consider ca acest grad este pentru mine!
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?Cred ca as putea aduce un plus echipei pentru ca eu consider ca cunosc serverul cat de cat cat si echipa serverului
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Pai daca este o problema dar in multe cazuri sunt mai multe si trebuie sa ramai calm pentru a raspunde la intrebari si in cazul in care faci un evenimet sa ramai calm si la organizarea evenimentului si sunt multe persoane care o sa te intreba aceasi chestie de foarte multe ori si trebuie sa ramai calm in aceasta situatie!
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Sper sa fiu acceptat in staff de restu staffului va pup :* !
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Joi Mai 16, 2019 1:04 pm

Numele tău din joc: Aroska
Părere:
PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Oricine înafară de Rux merită o șansă.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Joi Mai 16, 2019 2:53 pm

Cerere respinsa!
Topic inchis!
Închis