Cerere (pentru) echipa jocului - [INT]Rux

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Rux
Începător
Începător
Mesaje: 81
Membru din: Mie Feb 27, 2019 6:59 pm
Oraş: Constanta
Status: idgaf anymore
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: I'm hopeless

Mie Mai 15, 2019 9:49 pm

1. Nume și prenume: Ruxandra Novak
2. Numele tău din joc: [INT]Rux
3. Skype: blueeyesxq
4. Ce părere ai despre server?: Parerea mea sincera e ca serverul este ok, cam plictisitor. Staff-ul nu prea interactioneaza cu playerii atat de mult, gen raspund sec. Un server destul de dragut care nu este atat de apreciat precum trebuie.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: As schimba eventul de pescuit pentru ca este mereu on si premile sunt nule din punctul meu de vedere. As adauga costume noi pentru aspect cu bonusuri decente si multe evente noi.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, am luat mut pe baza unei reclamatii.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: pot sta intre 3-4 ore sau 7-8, depinde de programul meu.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, am fost Indermediar pe alt server si sunt si aici.
10. Cum ai auzit de acest server?: Am aflat de pe Youtube si mi s-a parut interesant
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Nu pot spune ca am chiar o activitate de player pentru ca nu ma bat. Stau mai mult in cerc fac caterinca si interactionez cu lumea. Sincer chiar mi-ar face placere sa-mi umplu timpul ajutandu-i pe altii, deja ii ajut cu negoturile, dar as vrea sa incerc ceva nou.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca in echipa din punctul meu de vedere este un lucru care ne face sa ne dezvoltam pe noi insine, ne formam noi relatii de prietenie, ne ajutam unii pe altii la nevoie. Consider ca munca in echipa este mult mai eficienta decat munca pe cont propriu.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, pot face fata intr-un mediu stresant pentru ca am destul de multa energia si nu am cum s-o consum asa ca nu m-ar afecta atat de tare stresul.
14. Te consideri o persoană matură?: Nu pot sa zic ca sunt foarte matura. Majoritatea timpului sunt copilaroasa, dar cand este vorba de ceva serios clar ca am o atitudine de om matur.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 17 ani (nu cred ca afecteaza pentru ca mai sunt oameni in staff care nu au varsta de 18 ani implinita), ma numesc Rux si sunt din Constanta. Am vrut initial sa aplic pentru aceasta functie dar am zis sa ma bag mai intai int sa vedeti ca pot sa fiu si o persoana linistita fara sa jignesc si chiar e mult mai bine sa stau in banca mea linistita fara sa ma cert cu orele pe baza unor motive extrem de penibile si de banale, nu degeaba s-a inventat mute-ul. Am 1.67 inaltime sau ceva pe acolo si 45 kg, iubesc mc-ul si kfc-ul chiar daca nu-s atat de bune mie tot imi plac. Cred ca toti ati vazut intr-un final ca pot sta si fara cearta. Nu stiu ce sa mai scriu pentru ca nu vreau sa am aceeasi descriere ca si la cererea de intermediar. Imi plac filmele horror si documentarele mai creepy, sunt atrasa de chestile astea, nu stiu de ce, dar imi plac super mult. Sunt o fire sensibila doar ca nu arat asta mai deloc, doar persoanele foarte apropiate stiu chestia asta. Am impresia ca o sa-mi dati multi contra doar ca aveti ceva cu mine, dar oricum nu conteaza atat de mult parerea altora. Imi place foarte mult muzica, ascult cel mai mult rap, trap, lo-fi si manele bineinteles=))). Ce sa mai zic... sunt o fire foarte sincera si cred ca sinceritatea este cea mai importanta intr-o relatie de prietenie. Puteti sa ma intrebati ORICE pentru ca raspund sincer fara sa evit subiectul. Nu prea ma intereseaza parerea celorlalti cat timp stiu ca prietenii mei si persoanele la care tin au o parere destul de buna despre mine.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Pai am jucat acum 1 an si m am reapucat recent deci pot spune ca cunosc serverul cam vreo 60-70%.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Pai helperul trebuie sa raspunda corect intrebarilor primite de la playeri, sa ajute la panouri si la duele site, sa faca evente (ox, hide, dojang, etc.) si cel mai important lucru este sa respecte playerii.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Eu personal am jucat si alte servere si cam stiu ce si cum, as putea ajuta serverul sa se ridice peste celelalte servere. Eu de felul meu sunt o persoana prietenoasa daca nu ma simt atacata si glumesc cu toata lumea, raspund tuturor chiar daca ma jignesc, etc. Mie mi-ar placea sa existe in staff cineva care sa interactioneze cu playerii, sa fie super de treaba si sa nu raspunda sec. De exemplu eu cand intru pe un server pentru prima data ma uit la staff, si consider ca staff-ul unui server conteaza foarte mult pentru imaginea acestuia.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă? Pai as interactiona cu playerii, le-as raspunde si la cele mai banale intrebari. As aduce idei bune pentru a ridica severul pentru ca, repet, am jucat alte servere si stiu ce e pe acolo si as putea sa aduc idei mult mai bune.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Pai niciodata nu ma panichez cand am o problema, mai intai stau si gandesc problema apoi daca nu am un raspuns intreb persoanele din jur.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: NU CONTEAZA PAREREA CELORLALTI FITI VOI INSUSI.
Imagine
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Mie Mai 15, 2019 9:55 pm

Numele tău din joc:ZeulDePeLF
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Nu te consider capabilă.
Imagine
Avatar utilizator
Messenger
Începător
Începător
Mesaje: 56
Membru din: Sâm Oct 28, 2017 12:04 pm
Status: Cel mai fericit Vegan
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Vegans

Mie Mai 15, 2019 10:00 pm

Cerere acceptata , ne auzim la interviu !

( :


t/c
Imagine
Închis