Cerere (Intermediar) echipa jocului - geKo

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Sâm Mai 11, 2019 2:18 pm

1. Nume și prenume: Şergan Vendiamin
2. Numele tău din joc: [REGE]geKo
3. Skype: live:gamerullipovean
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost sancţionat.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Pot sta în timpul zilei 3-4 ore, iar în weekend toată ziua (depinde de ce program am).
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, am fost intermediar şi helper pe mai multe servere cunoscute (nu pot să zic numele lor deoarece regulamentul nu-mi permite)
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Îmi place foarte mult să ajut, iar în acelaşi timp când nimeni din staff nu e on, pot să le răspund jucătorilor la întrebările legate de joc.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin muncă în echipă înţeleg colaborarea şi comunicarea între membrii.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Pot face faţă atâta timp cât sunt calm, nu sunt influenţat de către ceilalţi şi în caz că am vreo nelămurire pot întreba pe unii dintre colegi cu un grad superior.
11. Te consideri o persoană matură?: Da
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 16 ani, locuiesc în Brăila, practic handbal de 5 ani ca portar. Sunt o fire arogantă, sociabilă, îmi place să cunosc diferite persoane şi să discut cu ei. Mereu merg pe principiul ''Te respect, mă respecţi''.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Sunt mereu activ, răspund repede la mesaje şi mă consider cel mai capabil pentru această funcţie
14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Puteţi să vă uitaţi la canalu meu, unde postez negoţuri ---> https://www.youtube.com/channel/UCc-3US ... subscriber
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Sâm Mai 11, 2019 3:31 pm

Cerere acceptata!

Topic închis.
Imagine
Imagine
Închis