Cerere (intermediar) Rux.

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Rux
Începător
Începător
Mesaje: 81
Membru din: Mie Feb 27, 2019 6:59 pm
Oraş: Constanta
Status: idgaf anymore
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: I'm hopeless

Dum Mai 05, 2019 6:42 pm

1. Nume și prenume: Ruxandra Novak
2. Numele tău din joc: [Baby]Rux
3. Skype: blueeyesx
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: nu
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: pot sta si 2-3 sau 5-6, depinde ce program am
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): da, am fost intermediar pe alt server.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: pentru ca sunt foarte multe persoane care vor sa faca schimb intre servere chiar si la ore tarzii cand nu prea sunt membrii staff-ului on, avand in vedere ca pot intra mai mereu as putea fi folositoare. Unii aleg sa faca negot fara intermediar daca nu vad ca acesta este on si ajung sa fie furati, un intermediar in plus nu ar strica, asa s-ar evita multe tepe.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Din punctul meu de vedere munca in echipa are multe avantaje, de la impartirea actiunilor pana la legarea unor noi prietenii. Munca in echipa mi se pare mult mai draguta si interactiva decat pe cont propriu, asa ajung sa cunosc oamenii mai bine si sa-mi fac o impresie despre ei.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): da, sunt o persoana plina de energie si as putea face fata fara probleme, bine, ca orice om sunt momente cand nu dar trebuie sa invatam sa ne acomodam cu mediul din care facem parte.
11. Te consideri o persoană matură?: Matura... nu as putea sa spun ca sunt foarte matura,bine, in momentele serioase da, sunt matura, dar in general imi place mai mult sa ma comport ca un copil, sa glumesc, etc. Mi se pare plictisitor sa fiu mereu serioasa asa ca sunt intre.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Pai am 17 ani, sunt din Constanta, am 1.67 inaltime sau pe acolo, am ochii albastrii. Sunt o fire saritoare, daca vad ca cineva este trist incerc sa-i imbunez starea de spirit (cel mai probabil o sa spuneti ca nu este adevarat, dar nu toti mi-ati vazut si partile bune.), Majoritatea ma considerati o fire foarte aroganta, dar depinde de caracterul celeilalte persoane. Multi nu au ajuns sa intre pe confe cu mine sa discutam si au o parerea proasta sa zic asa. Nu sunt o persoana pusa pe scandal cu atitudine de mahala cum spun altii care nu vad partea plina a paharului din certurile mele. Da, recunosc pe alte servere ma luam de lume aiurea pentru ca ma plictiseam, dar acum mi-am dat seama ca nu are rost sa ma iau de om aiurea, mai ales pe o platforma ca aceasta. Daca ma respecti la randul meu o sa te respect. Nu am pica pe nimeni, sunt multe persoane cu care ma certam inainte si acum suntem prieteni foarte buni. Cred ca am scris cam mult despre chestia asta dar cred ca este normal sa mentionez aceste lucruri avand in vedere ca fac cerere pentru functia de intermediar care impune respect fata de ceilalti, bine, acum nu cred ca e cineva care ar putea sta asa daca cineva il ataca, sincer acum. Trecand peste acest subiect imi place foarte mult muzica, o ador, defectul meu e ca n-am ureche muzicala dar na... nu pot renunta la vise asa ca mai cant si prin confe (scz pt urechi)...=)))
Sunt foarte multe lucruri despre mine, neinteresante pentru unii, dar tot o sa le zic. Daca imi doresc sa devin ceva fac orice ca sa ajung la acea performanta. Multi ma cred "proasta" pentru ca scriu la caterinca gresit. Nu cred ca exista om prost, fiecare om e inteligent in felul lui din punctul meu de vedere. Am intrat la un liceu teoretic cu media 8.87, ma mir si eu sincer=))), nu prea sunt atrasa de scoala dar ador biologia din tot sufletul, mi se pare singura materie interesanta. Vreau sa devin medic veterinar, ador animalele si mi se face mila de ele cand le vad asa parasite si batute de cine stie ce om fara suflet. Animalele stau si iti ofera iubire si incredere daca esti grijuliu cu ele, cam asa sunt si eu, daca esti om dragut iti arat partile mele bune. Nu vreau sa-mi arat partea buna tuturor pentru ca na, cand un om e bun e luat de prost. Cam atat, nu vreau sa ma lungesc, puteti sa va dati seama in timp ce fel de persoana sunt, fiecare cu parerea lui.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Cred ca pot ajuta serverul cu multe lucruri. De obicei stau on si ma plictisesc si avand in vedere ca nu prea stau afk as putea fi apta pt aceasta functie. Stiu cat de cat care-i treaba cu aceasta functie avand ceva experienta si cred ca ma voi descurca. Vreau sa deschid subiectul certurilor mele, ca membru staff stiu ca se poate da mut daca cineva injura un intermediar, asa ca eu o sa las de la mine cat timp sunt respectata, daca oamenii chiar vor cearta voi actiona cu reclamatie care va rezulta in mut, mi se pare mult mai simplu si mai usor decat sa stau cu orele sa ma cert si avand in vedere ca un membru staff vorbeste civilizat as respecta regulamentul, ar fi si mai usor pentru mine. Alt subiect ar fi rabdarea, sunt o persoana foarte energica si nu am rabdare asa mult dar daca este vorba de un player as putea sa astept. Din punctul meu de vedere chiar mi s-ar potrivi aceasta functie deoarece imi place sa interactionez cu oamenii si pot lega prietenii. N-o sa grabesc niciodata playerii pentru ca si eu sunt player la randul meu si am dat de intermediari de tot rasul de mai aveau putin si plecau cu itemele noastre.. =))

14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Va zic sincer ca am scris si chiar mi-a luat ceva sa scriu aceasta cerere, am fost cat de sincera am putut, poate nu credeti ca sunt asa, dar nu ma cunoasteti toti, nu stati mereu confe cu mine ca sa va dati seama de ce fel de persoana sunt, sau poate vina e la voi si nu am incredere sa ma deschid. ;;) ;;)
Inca un lucru, am vazut multi intermediari (nu ma refer la cei de pe acest sv) care au dat tepe, sincer eu si ca player daca-mi dai ceva iti dau inapoi. Nu as putea sa-mi bat joc de playerii si de serverul unde joc.
Cam atat am avut de zis, sper sa cititi tot ce am scris si sa nu dati contra doar ca aveti ceva cu mine. Sper sa cititi tot pentru ca chiar m-am straduit sa scriu atat si sa-mi arat o parte din mine. :ymhug: :ymhug:
Ultima oară modificat Dum Mai 05, 2019 6:54 pm de către Rux, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
[HUNCHO]King
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Joi Mar 22, 2018 6:55 pm
Oraş: Galati
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Dum Mai 05, 2019 6:50 pm

Numele tău din joc: [HUNCHO]King
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): jucatoare activa si merita un loc in echipa
Imagine


Imagine
Avatar utilizator
[RYDER]Klein
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Vin Apr 12, 2019 7:35 pm
Oraş: Bucuresti
Status: SlimShady
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Dum Mai 05, 2019 6:56 pm

Numele tău din joc: [RYDER]Klein
Părere: CONTRA
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Nu esti capabila pentru a face parte din staff , esti prea imatura si extrem de vulgara.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Dum Mai 05, 2019 6:59 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Imagine
Imagine
Închis