Cerere (pentru) echipa jocului - [REGE]geKo

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Sâm Mai 04, 2019 8:06 pm

1. Nume și prenume: Şergan Vendiamin
2. Numele tău din joc: [REGE]geKo
3. Skype: live:gamerullipovean
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: În timpul zilei pot sta între 3-4 ore (depinde de ce zile am), iar în weekend pot sta chiar toată ziua.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, am fost intermediar şi helper pe mai multe server cunoscute, dar în general intermediar (chiar şi când nu am avut gradul [INT])
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: În primul rând, îmi place serverul, mereu îmi petrec timpul liber aici comunicând cu playerii. În al doilea rând, îmi place foarte mult să intermediez la negoţuri şi să le răspund jucătorilor la întrebările legate de joc.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca în echipă înseamnă să ne ajutăm reciproc şi să comunicăm între noi.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, deoarece m-a ajutat foarte mult experienţa mea cu negoţurile, fiind atent la clonele de pe joc.
11. Te consideri o persoană matură?: Da
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 16 ani, locuiesc în Brăila, practic handbal pe la vărsta de 12 ani ca portar. Sunt o persoană de treabă, cu bunt simţ şi merg mereu pe principiul ''Mă respecţi, te respect''.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Sunt foarte activ, răspund repede la PM-uri şi ştiu cu ce se mănâncă această funcţie.
14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Vreau să vă las canalul meu unde am filmat căteva negoţuri/barbut (Nu e reclamă, dar puteţi să scoateţi o geană să vă uitaţi) ---->> https://www.youtube.com/channel/UCc-3US ... subscriber
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Sâm Mai 04, 2019 8:09 pm

Numele tău din joc:No1LikeMe
Părere:Am o parere foarte buna despre acest candidat, ar merita o sansa,pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Aveam o poza cu el de cand era mic, acum 3 ani gras mic urat si bubos, dar nu o mai am, de ce trb screen sau poze :(?
Imagine
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Sâm Mai 04, 2019 8:54 pm

Numele tău din joc:ZeulDePeLF
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Slab la PvP, nr1 băiat bun. Hai map1 roșu să-mi dai itemele promise pentru pro.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Dum Mai 05, 2019 1:10 am

Numele tău din joc: Aroska
Părere:
Pro.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Nu ești capabil de funcție.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Dum Mai 05, 2019 2:31 am

Cerere respinsă!

Topic închis.
Imagine
Imagine
Închis