Cerere(HELPER)Echipa Jocului-Zeus

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
masca1999
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Apr 22, 2019 11:51 am
Oraş: Craiova
Status: zeus
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: ndecenT

Lun Apr 22, 2019 12:35 pm

1. Nume și prenume: Taru Paul
2. Numele tău din joc: [REGE]Zeus
3. Skype: amoha.paul2
4. Ce părere ai despre server?: Un server intretinut , Multe update noi , server de durata si renumit !
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Momentan nimik totul este ok, cu timpul sa fac tot ce-i bine pentru playeri!
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu .
7. Ore jucate (print): 77000 minute
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: intre 4-6 ore in trimpul saptamanii weekendul non stop !
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am fost Helper pe alt joc !
10. Cum ai auzit de acest server?: Joc de la deschiderea serverului !
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru , ca sa-i ajut cu toate chestiile noi , updatele si tot ce va vii , pentru ca am vazut multi playeri noi si au nevoie de activitate si ajutorul exhipei !
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Ne ajutam reciproc , ne facem treaba impreuna si cat mai usoara pentru noi atat si playeri!
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da , pentru ca asa-mi este caracterul sunt un om mai complicat fac fata oricarui obstacol !
14. Te consideri o persoană matură?: Sunt o persoana matura , prea matura zic eu !
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: 27 de ani traiesc in Craiova , momentan sunt plecat in anglia cu treaba !
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): in mare parte in cunosc ca pe mine , joc de la deschidere stiu tot ce sa intamplat aici sunt prieten cu toata lumea si cu echipa !
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Consider ca sunt demn de acest post !
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă? Sprijinul , atat playerior cat si echipei pentru a ne face muncile mai usoare si jucatorii mai bucurosi , si ideii noi !
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Ma interesez despre ce este vorba , cu calmitate , rabdare si rezolvam ce sa intamplat , unde nu sunt sigur de o chestie apelez echipa staff !
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Spor la treaba si sper sa fiu ales am multe de oferit !
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Lun Apr 22, 2019 12:53 pm

Cerere respinsă
Topic închis.
Imagine
Închis