Cerere (pentru) echipa jocului - k7uu

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Lun Apr 22, 2019 10:08 am

1. Nume și prenume:Popa Florin-Alexandru
2. Numele tău din joc:k7uu
3. Skype:k7uu lozano
4. Ce părere ai despre server?: Parerea mea este ca Metin2LastFight este cel mai frumos server PvP din Romania , un server de durata si lucrat foarte bine la fiecare detaliu .
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server? Nu as schimba nimic , totul este bine pus la punct dupa parerea mea .
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: O data pe forum pentru incalcarea regulilor unui concurs si acum 2 ani cu ban .
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 3-10 ore.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă(ce rol ai avut)?:Da , am fost Helper pe un server care s-a inchis .
10. Cum ai auzit de acest server? Nu mai tin minte pentru ca joc de mult timp , probabil dupa facebook .
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Deoarece imi place sa ajut cu informatii si sa raspund la intrebarile playerilor noi , incepatori , dar si pe cei mai vechi si incerc sa creez o atmosfera buna .
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Sa ne ajutam unii pe ceilalti la greu , pentru a face lucrurile cat mai corect si sa ne iasa cat mai bine .
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant (dacă da, de ce crezi asta )?: Da , pentru ma consider o persoana matura care poate trece cu usurinta peste situatiile grele , extenuante .
14. Te consideri o persoană matură? Da.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Salut ! Ma numesc Florin , am 17 ani , sunt o persoana inteligenta , haioasa , prietenoasa , intelegatoare , care stie cand sa glumeasca si cand sa fie serioasa , cu capul pe umeri . Imi place fotbalul , joc si la o echipa , imi place sa ascult muzica , sa ies pe afara cu prietenii , sa ma joc cu cainele meu , da ma uit la televizor .
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă?): 100% .
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper se ocupa cu furnizarea informatiilor legate de server si joc , cu supravegherea intermediarilor , cu organizarea evenimentelor(la cererea superiorilor) , cu remedierea confictelor de pe server .
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca am incredere ca o sa ma descurc , sunt foarte activ , ma consider o persoana matura .
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă? Un membru activ , care ajuta lumea si care creeaza o atmosfera placuta .
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Cu rabdare , caut , ma informez asupra problemei si incerc sa iau cea mai buna alegere , iar daca nu sunt sigur apelez la ceilalti membri staff .
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu , va multumesc ca ati citit cererea , astept decizia .
Avatar utilizator
Achen
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Mie Dec 26, 2018 8:09 pm
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Lun Apr 22, 2019 11:33 am

Numele tău din joc: [2v2]Achen
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): jucator activ si merita un loc in echipa
Avatar utilizator
MT2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 339
Membru din: Vin Oct 14, 2016 1:49 am
Oraş: Constanta
Status: NeverGiveUp
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: MYSQLR00T

Lun Apr 22, 2019 12:01 pm

Numele tău din joc:Alexandrino
Părere:contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): nu mai convins
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Lun Apr 22, 2019 12:17 pm

Cerere respinsă
Topic închis.
Imagine
Închis