Cerere (intermediar) - [2v2]Achen

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Achen
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Mie Dec 26, 2018 8:09 pm
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Mar Apr 02, 2019 12:18 am

1. Nume și prenume: Nicolas Julian
2. Numele tău din joc: [2v2]Achen
3. Skype: live:achen.47_1
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost sanctionat.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 6-8 ore + 3 ore noaptea.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da am mai facut parte avand rolul de H , GM si SGM.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru ca am mai facut parte din echipa staff a acestui server si stiu cat de greu este pentru un GM sa intermedieze si barbut la panou/dueluri pe site si sa raspunda la intrebari sau se mai intampla cu waruri intre bresle de puncte si vin ''n'' playeri si iti spun ''Tu nu vezi ca aia dau war de puncte'' e normal pentru ca 1 singur H/GM/SGM s.a.m.d nu poate sa fie atent la toata lumea de pe server.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca in echipa este atunci cand se discuta intre membrii echipei staff si se imparte munca in mod egal pentru fiecare sau de exemplu cand sunt suficienti membrii staff online sa se vorbeasca intre ei ca unul care nu are ce sa faca astazi si maine este eveniment unul dintre ei care a facut evenimentul astazi maine sa stea map1 sau in alta harta si sa raspunda la intrebariile playeriilor si celalalt ce a stat ieri map1 sa faca un eveniment daca acesta este programat in calendarul cu evenimente prin aceasta chestie mi se pare mie corect si de bun simt lucrul in echipa.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da pot face parte intr-un mediu stresant pentru ca am mai faca parte din aceasta echipa staff si stiu cat de greu este sa faci multe lucruri in acelasi timp de exemplu sa raspunzi la intrebari sa fii atent si la evenimentul pe care il faci sau sa intermediezi la barbutul la panou.
11. Te consideri o persoană matură?: Ma consider o persoana suficient de matura stiu cand este timpul sa glumesc si cand este timpul sa fiu o persoana matura si serioasa pentru ca in viata nu trebuie sa fim tot timpul seriosi mai trebuie sa si glumim ca sa ne facem viata mai fericita.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 18 ani in iunie o sa fac varsta de 19 si sunt o persoana foarte calma nu ma enervez foarte usor imi place sa ies foarte mult in oras cu prieteni mei acum locuiesc in Germania de aproape 2 ani si aici imi petrec majoritatea timpului stand la calculator si sa ma joc acest joc alaturi de prieteni pe care ii am.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pai ar trebui sa ma acceptati in aceasta functie pentru ca stiu ce inseamna sa faci parte din aceasta echipa si cred ca sunt suficient de matur pentru a lucra cu echipa Metin2LastFight cunosc foarte bine barbutul la panou si cum se intermediaza acesta cat si dueluri pe site si negoturile.
14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu mai doresc sa ofer alte detalii daca o sa fiu acceptat cine e nou in aceasta echipa sa ma cunoasca ce fel de persoana sunt si cine e mai vechi stie ce fel de persoana sunt.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mar Apr 02, 2019 12:45 am

Numele tău din joc: Aroska
Părere:
Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Incapabil.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mar Apr 02, 2019 9:44 am

Cerere respinsă!

Topic închis.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis