Cerere(pentru) echipa jocului - iShogo

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
iShogo
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Dum Apr 30, 2017 3:51 pm

Dum Mar 31, 2019 2:34 am

1. Nume și prenume:Dragan Adrian
2. Numele tău din joc:iShogo
3. Skype:Privat.
4. Ce părere ai despre server?:Este una buna ,avand in vedere ca joc de cativa ani aici.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:As face mai multe evenimente, pentru a atrage cati mai multi jucatori pe server.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu imi mai amintesc, nu cred.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:3-4 ore (seara).
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu,nu am mai facut parte.
10. Cum ai auzit de acest server?:Prieteni,youtube.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Doresc sa aplic pentru functia de Helper, pentru a demonsta ca sunt un om priceput , doresc sa ajut jucatorii cu tot ce pot si cu ce am acumulat in atatia ani de joc.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Munca prin echipa insemna "A ajuta" , dupa parerea mea.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Cred asta, deoarece am mai facut parte in cazuri asemnatoare.
14. Te consideri o persoană matură?:Da.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Buna, eu sunt Adran, am varsta de 18 ani si traiesc in Ilfov , aproape de Bucuresti alaturi de parintii mei. Momentan studiez la un colegiu bazat pe informatica, de aici si pasiunea pentru jocuri. Trasaturile care imi evidentiaza cel mai bine caracterul sunt: loialitate, respect, capacitatea de a lucra in echipa, umorul dar in acelasi timp seriozitatea si profesionalismul. Dar, ca orice persoana am si eu defectele mele de care nu sunt foarte bucuros dar totusi incerc sa le ascund sau sa evit sa gresesc din cauza acestora. Cateva dintre defectele mele ar fi: uneori s-ar putea sa ma enervez mai repede decat ar trebui dar pe cat de mare e flacara pe atat de repede se stinge, alt defect al meu ar fi faptul ca nu pot sa accept orice fel de glume, in special cele aduse in batjocura la adresa mea. In timpul liber ma joc diverse jocuri cum ar fi: fivem, cs, samp si multe altele dar nu sunt antisocial asa mai ies si pe afara sa vad lumina zilei. In fine, cam acesta am fost eu, probabil o sa aflati mai multe despre mine pe parcursul sederii mele aici in caz ca voi fi acceptat. Multumesc pentru atentie.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):80-90% , avand in vedere ca sau mai schimbat lucrurile.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:furnizarea de informații corecte legate de server și joc; asistarea la dueluri pe site; intermedierea barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Pentru ca ma consider un om matur.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Un helper destul de vechi si activ.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Calm, rabdare.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Multumesc,pentru timpul acordat.
Ultima oară modificat Dum Mar 31, 2019 2:42 am de către iShogo, modificat 1 dată în total.
hehehehe
Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
PWPEKiShogo va saruta
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Dum Mar 31, 2019 2:35 am

Numele tău din joc:[ZEU]#iBlast
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):O cerere frumoasa, bine la punct. Merita un loc in staff.
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
Sephir
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 151
Membru din: Joi Apr 26, 2018 5:55 pm
Status: ♡-ǝǝqǝlqɯnq-♡

Dum Mar 31, 2019 8:29 am

Numele tău din joc: Neresewen
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Ai o cerere buna, si consider ca oricine merita o sansa. :)
アート
Imagine
Avatar utilizator
Anfeliss.
Începător
Începător
Mesaje: 128
Membru din: Vin Iun 15, 2018 1:49 pm
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: Oskury

Dum Mar 31, 2019 12:24 pm

Numele tău din joc: Anfeliss
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): O cerere reușită
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Dum Mar 31, 2019 1:12 pm

Cerere respinsă.


Topic inchis!
Închis