Cerere (pentru) echipa jocului - Exodus

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Exodus
Jucător
Jucător
Mesaje: 28
Membru din: Vin Feb 16, 2018 11:51 am
Oraş: Buzau
Status: hai fa fute-te
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: BT coaie

Vin Mar 22, 2019 12:28 pm

1. Nume și prenume: Banica Andrei
2. Numele tău din joc: [bnc]#Exodus
3. Skype: live:designercudius
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: nu.
5. Ore jucate (print): nu am minimul.. dar cred ca e ok
Imagine
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 5-6
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, am avut functia de GFX de 2 ori
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru ca, consider ca as putea sa ajut jucatorii cu profesionalismul meu.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Muncim toti cei numiti sau implicati in egala masura.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, deoarece trec prin asta in fiecare zi, si am trecut cat timp am fost pe joc.
11. Te consideri o persoană matură?: Nu pot raspunde eu la aceasta intrebare, asta probabil reiese din comportamentul de care dau dovada pe joc cat si in conferintele de pe Skype cu jucatorii.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 15 ani, sunt din Buzau, imi place sa glumesc, sunt un tip sociabil si sensibil, ador sa ajut oamenii cu putinul meu, de 1 an de zile fac voluntariat la mine in oras, insemnand ca duc mancare celor sarmani si ajut la diverse lucruri aici in oras ( am si o diploma pe treaba asta ) si cam atat..
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Deoarece sunt o persoana destul de cunoscuta si cred ca pot face fata acestui post.
14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Mult noroc si celorlalti.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Vin Mar 22, 2019 12:29 pm

15.000 minute petrecute în cadrul jocului pe un singur caracter + dovadă.
Locked.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis