Cerere (pentru) echipa joc Hatter

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
xSilenTx
Jucător
Jucător
Mesaje: 24
Membru din: Dum Ian 15, 2017 5:40 am
Oraş: Timisoara
Status: Suna-ma cand esti uda .
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: Priceless

Vin Mar 15, 2019 5:47 pm

1. Nume și prenume: Popu Eugen
2. Numele tău din joc: Hatter (Am ramas pe acesta fiindca pe mine nu ma interesa minutele asa ca tot stergeam caracterele pentru a schimba numele . Pe acest cont am cam 15k minute )
3. Skype: Priceless Akm ( Nu stiu sa pun link fiindca il folosesc de pe telefon , Adonis ma are pe skype )
4. Ce părere ai despre server?: Server mi-a dat o parere foarte buna in ultimi 3 ani de zile .
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Hmm ... Sincer as baga macar 11k pv la king .
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da . Pe primul cont fiindca 1 player a folosit send si semanau ip urile . (Asa mi-a spus Diana)
7. Ore jucate (print): Nu pot face print si nu inteleg de ce . Imediat ma pun sa imi fac skype ul si ii voi da lui SA exploit dovada ca nu ma lasa sa fac print si va vedea el cate ore am .
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 5 ore (Azi am stat 6 si inca sunt pe joc)
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am avut propriul meu server de metin si stiu foarte bine comenziile . ( Pe acest server nu am avut grad )
10. Cum ai auzit de acest server?: Prin 2016 pe yt nu mai tin minte exact .
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru a deveni coleg si in acelasi timp prieten cu cei din staff . Pentru a ajuta la o intretinere buna a serverului .
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Cooperare , gen ... trebuie toti sa muncim la fel .
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Fiindca am fost destul de stresat pe parcursul vietii si mereu am fost calm si intelegator .
14. Te consideri o persoană matură?: Sa fiu sincer da .
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Saluuut ! Imi puteti spune Costi sau Eugen . Am aproape 21 de ani si sunt din Timisoara , am jucat fotbal vreo 4 ani de zile dar m-am lasat din cauza fumatului si conditiei fizice ( fumatul din nou ) . In ultimul timp am inceput sa lucrez in tari straine dar acum sunt in Romania pentru a ma relaxa ca bastanii B-)
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Fiindca sunt un jucator destul de vechi si mereu am fost tinut la curent cu ce se intampla pe server deci undeva pe la 80-85/90 % .
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Helperul raspunde intrebarilor legate de server , asista la dueluri site si la barbut panou .
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca sunt mai mereu activ si sunt o fire calma . Ma desucrd in orice fel de situatie .
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă? In momentul de fata nu stiu exact ... Pot fi activ si raspunde la intrebari cum am precizat mai sus fiindca la ora actuala nu vad pe server nici macar un GM sau H on .
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Depinde de problema ! Regulamentul trebuie respectat iar problema trebuie pedepsita fata de regulament .
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Da , doresc de mult timp sa intru in echipa fiindca in tot timpul acesta de cand joc pe server nu am avut nici o reclamatie inafara de faza cu Diana cand mi-a dat ban fara motiv dar oricum asta nu mai conteaza . !
Scuze daca cererea este scurta dar am spus tot ce e de spus . Nu vreau sa fiu ca altii sa fac un roman si tot sa fie gresit gen sa nu am habar de joc sau de ce trebuie sa fac .
Cius ! ;;)
Ultima oară modificat Vin Mar 15, 2019 5:55 pm de către xSilenTx, modificat de 2 ori în total.
Imagine
Avatar utilizator
Achen
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Mie Dec 26, 2018 8:09 pm
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Vin Mar 15, 2019 5:49 pm

Numele tău din joc: [2v2]Achen
Părere: Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Minute pe server nu ai cred ca esti incepator pe acest server + ca ai o cerere foarte scurta
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Mar 15, 2019 6:45 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis