Cerere(pentru) echipa forumului - [DIVA]Ai

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Lun Mar 04, 2019 1:51 am

1. Numele şi prenumele: Confidenţial.
2. Numele tău din joc: [DIVA]Ai
3. Skype: live:6df727995c36e02a
4. Pe o scară de la 1 la 10 ce număr ţi-ai acorda cunoştinţelor tale gramaticale?: 8
5. Data naşterii: 05/04/2002
6. Ce limbi străine cunoasteţi(opţional): Italiană / Engleză
7. Experienţă ca Moderator: Da.
8. Motivele pentru care vreţi să deveniti Moderator şi de ce credeţi că ar trebui să vă alegem pe dvs? (Comentariu):
Sunt înțelegătoare și prietenoasă cu toţi userii, indiferent de grad.
Sunt online mai mereu și consider că pot ajuta lumea.
Sunt capabilă să mențin ordine și liniște pe forum. Sper să am șansa să vă dovedesc aceste lucruri!
Ultima oară modificat Lun Mar 04, 2019 4:59 pm de către Metin2 Server PvM, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Achen
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Mie Dec 26, 2018 8:09 pm
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Lun Mar 04, 2019 1:59 am

Numele tău din joc: [2vs2]Achen
Părere: Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): ai o gandire foarte imatura si copilaroasa poti incepe oricand sa injuri orice persoana de pe acest forum
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Lun Mar 04, 2019 2:03 am

1337Achen scrie:
Lun Mar 04, 2019 1:59 am
Numele tău din joc: [2vs2]Achen
Părere: Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): ai o gandire foarte imatura si copilaroasa poti incepe oricand sa injuri orice persoana de pe acest forum

Tot eu sunt aia '' copilaroasa '' ;-?
Doresc sa iti reamintesc la PVP cum injurai & spam fara motiv, martori: Tot staff-ul.
Ai dat contra din ura vad.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Lun Mar 04, 2019 2:06 am

Numele tău din joc: Aroska
Părere:
PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriți funcția, divo.
Imagine
Avatar utilizator
Achen
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Mie Dec 26, 2018 8:09 pm
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Lun Mar 04, 2019 2:37 am

[DIVA]Ai scrie:
Lun Mar 04, 2019 2:03 am
1337Achen scrie:
Lun Mar 04, 2019 1:59 am
Numele tău din joc: [2vs2]Achen
Părere: Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): ai o gandire foarte imatura si copilaroasa poti incepe oricand sa injuri orice persoana de pe acest forum

Tot eu sunt aia '' copilaroasa '' ;-?
Doresc sa iti reamintesc la PVP cum injurai & spam fara motiv, martori: Tot staff-ul.
Ai dat contra din ura vad.
Stiu ca primesc warn
In primul rand normal ca va injur cand imi faceti nervi si nu sunteti buni sa terminati 2 dueluri in mai putin de 3 minute pentru ca eu nu mai stau ca tine sa ma injur cu lumea pe metin2 in 2019 ca ultimul copil de 13 ani am si eu o varst si cred ca mi-am pierdut destul de mult timpul pe acest joc injurandu-ma cu persoane ca tine sau ca multi altii eu intru pe metin2 doar cand ma cheama Russo la un pvp,2vs2 sau cand ma cheama Rux ibrm <3.Plus asta nu am dat contra din ura am dat contra pentru ca iti cunosc comportamentul de cand am facut parta din echipa staff si comportamentul tau de player lasa de dorit pentru totii membri din aceasta comunitatea tinand cont ca singura prietena a ta de pe jocul acesta este Aroska.Atat am avut de spus.
Avatar utilizator
MT2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 339
Membru din: Vin Oct 14, 2016 1:49 am
Oraş: Constanta
Status: NeverGiveUp
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: MYSQLR00T

Lun Mar 04, 2019 8:22 am

Numele tău din joc: [Devil]alexandrino
Părere:pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):meriti o sansa eu cred ca te vei descurca
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Lun Mar 04, 2019 10:57 am

1337Achen scrie:
Lun Mar 04, 2019 2:37 am
[DIVA]Ai scrie:
Lun Mar 04, 2019 2:03 am
1337Achen scrie:
Lun Mar 04, 2019 1:59 am
Numele tău din joc: [2vs2]Achen
Părere: Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): ai o gandire foarte imatura si copilaroasa poti incepe oricand sa injuri orice persoana de pe acest forum

Tot eu sunt aia '' copilaroasa '' ;-?
Doresc sa iti reamintesc la PVP cum injurai & spam fara motiv, martori: Tot staff-ul.
Ai dat contra din ura vad.
Stiu ca primesc warn
In primul rand normal ca va injur cand imi faceti nervi si nu sunteti buni sa terminati 2 dueluri in mai putin de 3 minute pentru ca eu nu mai stau ca tine sa ma injur cu lumea pe metin2 in 2019 ca ultimul copil de 13 ani am si eu o varst si cred ca mi-am pierdut destul de mult timpul pe acest joc injurandu-ma cu persoane ca tine sau ca multi altii eu intru pe metin2 doar cand ma cheama Russo la un pvp,2vs2 sau cand ma cheama Rux ibrm <3.Plus asta nu am dat contra din ura am dat contra pentru ca iti cunosc comportamentul de cand am facut parta din echipa staff si comportamentul tau de player lasa de dorit pentru totii membri din aceasta comunitatea tinand cont ca singura prietena a ta de pe jocul acesta este Aroska.Atat am avut de spus.
Varsta si gramatica ta zice totul la reply-ul lasat la propunerea lui Aroska, o jignesti fara sa-ti faca nimic.
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Lun Mar 04, 2019 4:02 pm

Numele tău din joc: Damon
Părere: Pro!
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriti o sansa.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Easy PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 374
Membru din: Mie Aug 15, 2018 7:00 pm
Oraş: Rm.Vâlcea
Status: #♥ | actual goddess

Lun Mar 04, 2019 5:40 pm

Numele tău din joc: Alesz
Părere: CONTRA!
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Eu sunt Gică Contra acum..
Având în vedere că tu îți oferi nota 8 pentru gramatică, e aiurea... mai ales că e Limba și Literatura Română, doar ești româncă, ce naiba...
Nu știu cum vrei tu să faci parte din echipă, când tu înjuri: Re: Reclamatie [DIVA]Ai (Post by [GM]Rierys #119548), asta nu se poate întâmpla numai pe joc, ci și pe forum. Din punctul meu de vedere, nu meriți să faci parte din echipă + că în loc să discuți cu Achen PM pe forum sau joc, tu faci posturi în cerere...
CÂMPUL DE COMPLETARE CU -nume si prenume- este confidențial, nu știu cum ai vrea să ți se adreseze colegii mei, dacă tu vei intra-n echipă, dar decizia finală, rămâne la Adonis.
Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ resurse/ etc.. Faceţi cerere!
TUMBLR: https://iamalesz.tumblr.com
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Lun Mar 04, 2019 5:47 pm

Numele tău din joc: [#1]Russo
Părere: Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Nu meriţi această funcţie, nu ştii să te comporţi cu cineva, eşti plină de arfe pe un joc :)) + că abia ştii să legi câteva cuvinte şi te iei de alţii că nu ştiu să scrie, tu care ai zis pe chat " gramaticii limbii române " + de asta suntem deja prea mulţi moderatori şi activitate pe forum nu prea e, deci nu văd rostul să fim mai mulţi.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Lun Mar 04, 2019 6:07 pm

Cerere respinsă!

Topic inchis!
Închis