Cerere (pentru) echipa jocului- [High]Rowiie

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Kianna
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Joi Feb 21, 2019 10:35 pm
Oraş: Alba
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: Jaki

Mar Feb 26, 2019 3:29 pm

1. Nume și prenume: Lorena M.
2. Numele tău din joc:[High]Rowiie
3. Skype:15alm.lorena@gmail.com
4. Ce părere ai despre server?: Sinceră să fiu, am jucat pe acest server în mai multe tranșe, ca să zic așa, însă mereu am avut o părere bună și am revenit cu plăcere.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:Aș schimba unele costume, armuri și poate și unele peturi.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost sancționată.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Cu aproximație, între 4 și 6 ore.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu, nu am mai făcut parte din altă echipă.
10. Cum ai auzit de acest server?: Începuturile mele pe acest server s-au datorat unui prieten foarte bun, care m-a convins să joc aici.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Sunt dispusă să renunț la activitatea de player, întrucât îmi doresc mai multă înțelegere între jucători, între staff și jucători și simt că pot ajuta pe acest plan. Ba mai mult, îmi doresc să aplic pentru această funcție, deoarece sunt o persoană altruistă și mereu mi-a plăcut să-mi pun aproapele mai presus de sine.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca în echipă presupune un grup de oameni care acționează și caută soluții pentru un scop comun și care, totodată, învață să comunice și să conlucreze unii cu alții.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Consider că jonglez bine cu răbdarea și momentele stresante, regăsindu-mă mai mereu în situații dificile. Astfel, mereu încerc să privesc problema din alte perspective și să o înțeleg pe de-a-ntregul, pentru a găsi o soluție cât mai exactă.
14. Te consideri o persoană matură?: Maturitatea se construiește în timp, în momente stresante, critice, iar eu mereu trebuie să încerc să găsesc calea cea mai rațională, să diminuez conflictele, nu să le întăresc. Astfel, pot spune că în situații critice pot da dovadă de maturitate și seriozitate.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Ei bine, nu sunt prea multe lucruri despre mine, însă ceea ce ar fi de spus este că am 18 ani, sunt la filologie, intensiv engleză, sunt pasionată de fotografie și poezie, visez să ajung profesoară, iar planurile mele în viață sunt să reușesc să călătoresc cât de mult pot și să-mi acopăr o mare parte a corpului de tatuaje cu diverse mesaje.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):Cunosc acest server în proporție de 65%, întrucât mai sunt unele detalii despre care nu știu chiar tot, însă învăț repede.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: În primul rând, furnizarea de informatii despre server, asistarea la dueluri pe site, intermedierea barbutului la panou și, nu în ultimul rând, menținerea unei atmosfere plăcute pe joc.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Eu cred că aș putea oferi o mână de ajutor acestui server și aș fi o persoană de nădejde.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă? O altă mână de ajutor care să mențină o atmosferă cât mai plăcută pe joc.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Mereu încerc să privesc problema din diverse unghiuri și să “despic firu-n patru”, pentru a găsi cel mai bun răspuns.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nup, consider că este suficient ceea ce am spus până acum.
Ultima oară modificat Mar Feb 26, 2019 3:38 pm de către Kianna, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Mar Feb 26, 2019 3:35 pm

Numele tău din joc:[KING]Ionut
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Un membru staff trebuie sa cunoasca bine serverul, daca tu cunosti serverul 65% cum poti ajuta playerii? Sau vrei ca playerii sa te ajute pe tine?
Nici online pe joc nu pre te-am vazut.
Avatar utilizator
Bobo.
Jucător
Jucător
Mesaje: 37
Membru din: Joi Mai 10, 2018 3:47 am
Oraş: Padova
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Feb 26, 2019 3:44 pm

Numele tău din joc: [#khr.]Bobo
Părere: Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Sincer să fiu nu ştiu dacă te-am văzut on atât cât specifici tu şi sunt destul de activ pe server plus că consider că nu eşti capabilă de această funcţie a staff-ului ! /:)
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Mar Feb 26, 2019 4:09 pm

Numele tău din joc:[ZEU]#iBlast
Părere:CONTRA
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):nu te-am vazut pe joc ,nu cred ca esti capabila pentru o astfel de functie.
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
croopz
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Vin Mai 12, 2017 8:07 pm

Mar Feb 26, 2019 4:29 pm

Numele tău din joc: [GOD]Zamoff
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Esti o persoana capabila, care ar reusi sa faca fata. Succes!
Avatar utilizator
[C]xAbaris
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mar Apr 18, 2017 5:44 pm

Mar Feb 26, 2019 4:34 pm

Numele tău din joc: [C]xAbaris
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Merita gradul de helper. Este activa pe joc, ca de obicei astia din BT hop si ei cu "Contra" o breasla de fitosi btw.
Avatar utilizator
[Luv]Kayan
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Dum Ian 27, 2019 4:07 am
Oraş: Londra
Status: inot cu rechini sport
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: Brayat

Mar Feb 26, 2019 5:54 pm

Numele tău din joc: [Pisoi]Motan
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Este mult mai capabila de functie decat credeti. Faza ii toti avem dreptu la o parere sau la o opinie dar asta nu inseamna ca e si corecta la ce aberati voi acolo. Sta on mai mult decat credeti dar nu sta in zonele unde stati voi la gramada . Mai lasati hateu si invidia ca va tin cerc pe toti.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Kase
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Mar Iul 03, 2018 3:01 pm
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Mar Feb 26, 2019 6:04 pm

Numele tău din joc:[#King]Kase
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Inteligenta, responsabila si cu simtul umorului dupa parerea mea esti candidatul ideal pentru acest post, te pupek!!
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Mar Feb 26, 2019 6:15 pm

Numele tău din joc:k7uu
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Inactiv , cunosti srv. prea putin , nu esti capabil .
Avatar utilizator
Bobo.
Jucător
Jucător
Mesaje: 37
Membru din: Joi Mai 10, 2018 3:47 am
Oraş: Padova
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Feb 26, 2019 6:28 pm

[Pisoi]Motan scrie:
Mar Feb 26, 2019 5:54 pm
Numele tău din joc: [Pisoi]Motan
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Este mult mai capabila de functie decat credeti. Faza ii toti avem dreptu la o parere sau la o opinie dar asta nu inseamna ca e si corecta la ce aberati voi acolo. Sta on mai mult decat credeti dar nu sta in zonele unde stati voi la gramada . Mai lasati hateu si invidia ca va tin cerc pe toti.
Calmează-te băi sandokane ai o lună pe server şi gata ţi s-a ridicat la cap ? =)) =)) Pe mine unu m-ai intimidat pe bune nu o să mai intru pe server ...
Avatar utilizator
Achen
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Mie Dec 26, 2018 8:09 pm
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Mar Feb 26, 2019 6:38 pm

Numele tău din joc: [REGE]Achen
Părere: Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): nu te-am vazut niciodata on pe server si daca spune cineva ca eu nu sunt activ pe server imi tai venele
Avatar utilizator
Kase
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Mar Iul 03, 2018 3:01 pm
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Mar Feb 26, 2019 6:46 pm

Boboo scrie:
Mar Feb 26, 2019 6:28 pm
[Pisoi]Motan scrie:
Mar Feb 26, 2019 5:54 pm
Numele tău din joc: [Pisoi]Motan
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Este mult mai capabila de functie decat credeti. Faza ii toti avem dreptu la o parere sau la o opinie dar asta nu inseamna ca e si corecta la ce aberati voi acolo. Sta on mai mult decat credeti dar nu sta in zonele unde stati voi la gramada . Mai lasati hateu si invidia ca va tin cerc pe toti.
Calmează-te băi sandokane ai o lună pe server şi gata ţi s-a ridicat la cap ? =)) =)) Pe mine unu m-ai intimidat pe bune nu o să mai intru pe server ...
Şi tu eşti? cine mai exact?
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Klein2019
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Joi Ian 31, 2019 8:17 pm
Oraş: Slobozia
Status: O *** pe Rux
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: SlimShady

Mar Feb 26, 2019 6:59 pm

Numele tău din joc: [RYDER]Klein
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Iubesc samancele si la toate dau pro pentru ca este vietulicele mele mele.
Avatar utilizator
[HUNCHO]King
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Joi Mar 22, 2018 6:55 pm
Oraş: Galati
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Mar Feb 26, 2019 7:17 pm

Numele tău din joc:[HUNCHO]King
Părere:Pro / Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Sincer , imi e indiferent. Ori că stai AFK ca player , ori ca [H] tot același cacat e. Sper sa raspunzi la oamenii care au o nelămurire. Să nu faci ca ceilalți.
Salutaree la toti.😉
Imagine


Imagine
Avatar utilizator
GbR
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Feb 26, 2019 7:21 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Mar Feb 26, 2019 7:27 pm

Numele tău din joc: Shenz
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Cu toate ca stie 65% din server, consider ca se descurca cu gradul de H, este un server pvp, nu e nimic imposibil de invatat.
In ultima saptamana nu prea am putut sta online si nu mi pot da cu parerea la activitatea ei, dar inainte de asta, am vazut-o destul de activa.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Mar Feb 26, 2019 8:50 pm

Cerere acceptată!
Ne auzim la interviu.



Topic închis!
Închis