Cerere membru staff - Ciulix

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Ciulix
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Joi Feb 21, 2019 5:14 pm
Oraş: Craiova
Status: __singuraticu__
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: N-am

Joi Feb 21, 2019 8:42 pm

1. Nume și prenume: Neacsu Dan
2. Numele tău din joc: Ciulix
3. Numele skype : rosu4321
4. Ce părere ai despre server?: Avand in vedere ca am mai jucat in trecut una destul de buna !
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Momentan nimic
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da , am primit ban pe niste dovezi nule , apoi am fost debanat dupa aproximativ 2 ore !
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 5-6 ore zilnic
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da , [GM] si [INT]
10. Cum ai auzit de acest server?: Pai am aflat de el in 2016 din intamplare pe Facebook
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Sunt dispus sa renunt la activitatea de player deoarece nu pot ajuta serverul cu nimic inafara de activitate si prefer sa ajut playerii daca cu alt ceva nu ma pot ocupa
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Pot face fata intr-un mediu stresant deoarece am mai fost in STAFF pe un alt server si era destul de obositor sa raspunzi la PM dar totusi m-am descurcat timp de 1 an
14. Te consideri o persoană matură?: Depinde de circumstante
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: 25 de ani , sunt un om cu bun simt si respect pentru oameni din jurul meu. Stiu cand trebuie sa glumesc dar si cant trebuie sa tac din gura si sa imi vad de treaba mea. Imi plac foarte mult oamenii calmi, cu simtul umorului, care nu se dau batuti niciodata, muncesc foarte mult, intodeauna care au un loc de buna ziua dupa ei si cei 7 ani de acasa.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): 60-70% , pai cam in astea 300 minute jucate pe server stiu in mare parte serverul si eu cred ca atat stiu despre el !
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Pai in primul rand se ocupa cu rezolvarea problemelor de aproape orice fel , cu certurile intre playeri si aplanarea acestora
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Nu exista un motiv intemeiat prin care ar trebui sa ma acceptati
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă? Activitate si seriozitate
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Pai pot aborda problema in multe feluri depinde si de problema data , daca cineva foloseste hack ma duc sa verific daca nu exista dovezi clare , nu actionez inainte sa ma conving de aceea chestie/lucru !
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Joi Feb 21, 2019 8:50 pm

[Informații + Model] Funcția de Helper

Citeşte-l cu atenţie,

Locked.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis