Cerere (pentru) echipa jocului - [D]Corne

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Corne
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Feb 12, 2019 12:29 am
Oraş: lupeni
Status: Nutella4Life
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: Nutellaboyyy

Mar Feb 12, 2019 4:26 pm

1. Nume ?i prenume:Cornelia V.
2. Numele tau din joc: [D]Corne
3. Skype:live:1c4bbf17fb4cb77a
4. Ce parere ai despre server?:Este un sv frumos de pvp aici gasesti multe batai nu ca pe alte sv
5. Ce ai schimba în momentul de fata la acest server?:Barbutul,asa muti playeri nu se vor lasa
6. Ai fost vreodata sanc?ionat(a) în joc? Daca da, de ce?: Nu am fost banata niciodata pe acest sv
7. Ore jucate (print):
8. Numarul aproximativ de ore ce îl po?i petrece online pe zi:7-8 ore aproximativ cateodata chiar mai mult
9. Ai mai facut parte din alta echipa? (ce rol ai avut):Da,am fost intermediar
10. Cum ai auzit de acest server?: Joc acest sv de 2 ani sincer nu mai stiu cum am auzit de el in orice caz e la un prieten
11. De ce esti dispus sa renunti la activitatea ta de player? De ce ?i-ar face placere sa aplici pentru aceasta func?ie?:pentru a nu ma juca barbut si pentru activitatea cu playeri
12. Ce întelegi prin "munca în echipa"?:sa fie implicati toti membri si sa imprtim responsailitatile in mod egal
13. Poti face fata într-un mediu stresant? (daca da, de ce crezi asta ):Nici eu nu sunt prea departe deci da:))
14. Te consideri o persoana matura?:Am o varsta frageda,astazi am implinit 18 ani dar in situatii serioase poti vorbii cu mine orice
15. Precizeaza vârsta ?i spune-ne câteva lucruri despre tine: 18 ani, sunt o fire mai timida doar pana ma obisnuiesc cu oamenii din jur,cateodata egoista dar cu bun simt
16. Cât la % cunosti serverul?(ce te face sa crezi ca-l cunosti în proportia respectiva): un 80%, am foarte multe cunostiinte pe acest sv
17. Cu ce crezi ca se ocupa un helper?: Functia de Halper consta in documentarea playerilor cu informatii utile despre sv, cu asistul barbutului la panou,asistarea la dueluri pe site si o stare adecvata in fata playerilor
18. De ce ar trebui sa te acceptam pentru o astfel de func?ie?:Imi face placere sa ajut playeri la orice ora, stau foarte mult activa pe acest sv si o sa ma dedic foarte mult pentru acest sv
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de fata?:In caz ca ceilalti membri din staff nu sunt disponibili la momentul necesar se poate spune ca intind eu o mana de ajutor
20. Descrie stilul tau de abordare a unei probleme?:In primul rand comunic cu persoana de fata despre ce s-a intamplat si incerc pe cat se poate sa fiu de folos
21. Mai dore?ti sa ne oferi anumite detalii sau sa ne spui ceva?:Imi doresc sa fac parte din echipa staff si sper sa fiu acceptata daca nu voi ramane un player obisnuit :-h :-bd :-bd
Avatar utilizator
JirFaraSuflet
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 160
Membru din: Mie Feb 07, 2018 9:32 pm
Oraş: Dallas
Status: Pfoai prea multe
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Hookah

Mar Feb 12, 2019 7:56 pm

Numele tău din joc:Jir
Părere:pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):esti fată si sunt in calduri bro
Imagine
Avatar utilizator
Raphy
Jucător
Jucător
Mesaje: 43
Membru din: Mie Ian 24, 2018 11:26 pm
Oraş: Targoviste
Status: Nimic
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Feb 12, 2019 8:55 pm

Numele tău din joc:Raphy
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):
Imi face placere sa ajut playeri la orice ora
Hai sa mori tu ca ajuti jucatorii noi, eram cu skype cu un prieten si te-a intrebat cum poate face rost de site, nici macar dupa 30 de minute nu ai raspuns si tu spui ca ajuti jucatorii la orice ora...
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Feb 12, 2019 9:00 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis