Cerere (pentru) echipa jocului - Achen

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Achen
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Mie Dec 26, 2018 8:09 pm
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Mar Feb 12, 2019 3:11 pm

1. Nume și prenume: Nicolas Julian
2. Numele tău din joc: Achen
3. Skype: live:achen.47_1
4. Ce părere ai despre server?: Am o parere foarte buna despre server pentru ca 4 ani de zile toti membri din staff au muncit pentru server si multe altele
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Nu as schimba nimic la server inafara de lag-ul care este in map1 la bataiile generale intre regate si de vizual
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost sanctionat niciodata pe joc de nici un membru staff
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 8-12 ore pe zi si in weekend chiar si 24 de ore
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am fost H,Gm pe un alt server ce a fost inchis din mai multe motive din lipsa de playerii
10. Cum ai auzit de acest server?: De la niste prieteni si de pe alte retele de socializare + forumuri
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Pentru ca este o munca foarte grea sa faci parte dintr-o echipa staff si dupa parerea mea in momentul de fata sunt foarte multi jucatorii pe sv si cred ca staff-ul actual ar avea nevoie de o mana de ajutor la evenimente si intrebari si multe altele
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Pai munca in echipa trebuie sa fie organizata foarte bine de exemplu daca este pvp si ox in acelasi timp si sunt doar 2 membri din staff on unul trebuie sa fac ox-ul si celalalt sa faca pvp-ul sau daca sunt 3 membri unul dintre ei daca nu are cu ce ajuta sa stea sa raspunda la intrebari si data viitoare sa se schimbe
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, pot face fata intr-un mediu stresant pentru ca am mai facut unde am mai fost eu H/GM a fost un sv pvm si acolo este putin mai greu de a face mai multe lucruri in acelasi timp in general pe servere pvm evenimentele nu se fac automat cum este aici pe sv de ex: Evenimentul pvp pe unele sv pvm nu se face tip Dojang si trebuie sa stai sa tragi tu playerii in acelasi timp sa raspunzi si la multe intrebari dar sa nu te opresti din tras playerii la pvp sau alte evenimente pe care le organizezi
14. Te consideri o persoană matură?: Pai ma consider o persoana matura si in acelasi timp si o persoana imatura pentru ca in unele momente(cand este vorba de glume) am niste glume de o persoana de 15 ani dar cand este vorba de lucruri serioase cred ca sunt foarte capabil de a face fata
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 18 ani in Iunie o sa fac 19 sunt o persoana sociabila am multi prieteni aici pe sv cat si pe alte servere de metin2 toata lumea ma cunoaste fiind o persoana de treaba care glumeste foarte mult
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Cred ca cunosc sv-ul intr-un procentaj de 90% pentru ca am deja un an pe server si in trecut am mai jucat aproape un an
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper trebuie sa raspunda la intrebariile playeriilor de a face evenimente cand restul membriilor din staff nu sunt activi(au alte probleme persoane sau fac alte chesti pe server) si nu este chiar atat de usor prima data fiind H pe un server totii playerii o sa iti puna tie intrebariile despre server si multe chesti si daca nu cunosti bine serverul si trebuie sa faci evenimente sau ceva o sa fie greu de a face evenimente si de a raspunde la intrebariile playeriilor in acelasi toata lumea spune ca e foarte usor sa fii H pe un server de metin2 dar nu este chiar atat de usor orice functie pe orice joc nu este usoara
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca sunt o persoana destul de capabila pentru a merita o astfel de functie pe un server de metin2 si astept si parerea celorlaltii jucaotori care ma cunosc pentru ca eu am mai facut parte din acesta echipa si vreau sa revin din nou pentru a ajuta serverul la evolutia lui
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Cred ca as putea aduce un plus echipei pentru ca am mai facut parte din aceasta echipa si stiu multe chesti despre server
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Pai daca este o problema dar in multe cazuri sunt mai multe si trebuie sa ramai calm pentru a raspunde la intrebari si in cazul in care faci un evenimet sa ramai calm si la organizarea evenimentului si sunt multe persoane care o sa te intreba aceasi chestie de foarte multe ori si trebuie sa ramai calm in aceasta situatie
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Sper sa fiu acceptat din nou pe server pentru a-mi continua treaba pe care am inceput-o acum cateva luni in urma. Va pup!
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mar Feb 12, 2019 3:42 pm

Numele tău din joc: Russo
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Băiat bun, merita.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Feb 12, 2019 3:55 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis