Cerere (pentru) echipa jocului [Daddy]Alex

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
[Daddy]Alex
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mar Ian 29, 2019 6:13 pm
Oraş: Timişoara
Status: Snt top.
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: Swingers

Mar Ian 29, 2019 6:36 pm

1. Nume și prenume: Grigoraş Alexandru
2. Numele tău din joc: [Daddy]Alex
3. Skype: live:sebishisebi
4. Ce părere ai despre server?: Am jucat pe server şi acuma 1 an de zile dar din păcate am avut nişte probleme şi m-am lăsat , am inceput să joc iară de aproximativ 5 zile , am o părere foarte bună despre server adică oricât de mult aş vrea să mă las câteodată nu o pot face deoarece te atinge la suflet.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Nimic , serverul este perfect aşa cum e în momentul de faţă .
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?:Nu am fost sancţionat până acuma deloc.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:pot să stau 24/24 nu am şcoală , facultate , muncă.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Am făcut parte din altă echipă pe alte servere şi am avut funcţia de Intermediar , Helper şi Game Master.
10. Cum ai auzit de acest server?:Păi eram pe skype într-o conferinţă cu nişte prieteni şi aveau partajarea dată cum se bătau prin map1 , şi când am văzut câţi playeri activi şi cât de frumos este server-ul am spus să-i dau o şansă şi nu regret decizia luată
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Deoarece am experienţa necesară să am grijă de unserver şi să fac parte dintr-o echipă , şi aş renunţa la activitatea de player pentru a putea creşte deodată cu serverul şi altfel .
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Păi pentru mine munca în echipă este onoarea şi respectul acordat .
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):
14. Te consideri o persoană matură?: Păi am momente când sunt matur şi am momente când gândesc ca un copil :D
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Salut , eu sunt Alex , am 18 ani , sunt din Timişoara , îmi place foarte mult să comunic , să râd , să fac glume , am simţul umorului şi sunt şamancar :))
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): cunosc server-ul in proporţie de 45-50% nu pot să spun că îl cunosc 100% pentru că nu am de ce să mint .
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper se ocupă cu ajutorul playerilor , activitatea pe server , asistă la evenimentelede pe server .
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Păi sunt activ mai mereu , şi sunt dispus să imi dedic activitatea mea pe server şi să răspund cu drag la nevoile jucătorilor .
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă? Nu ştiu părerea mea este că un om în plus cu experienţă ca toţi ceilalţi nu strică niciodată
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:In primul rând dacă mi-se întâmplă să am o problemă cer ajutor unui membru cu grad mai mare decât al meu , şi după ajut persoana respectivă să poată rezolva ceea ce i-sa întâmplat .
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Vreau să vă spun că orice s-ar întâmpla cu mine aş vrea să ştiţi că voi fi alături de toţi până la sfârşit .
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mar Ian 29, 2019 6:40 pm

15.000 minute petrecute în cadrul jocului pe un singur caracter + dovadă.
Cerere respinsă,

Locked.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis