Cerere (pentru) echipa jocului - k7uu

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Mie Ian 16, 2019 6:19 pm

1. Nume și prenume:Popa Florin-Alexandru
2. Numele tău din joc:k7uu
3. Skype:Lozano
4. Ce părere ai despre server?: Parerea mea este ca Metin2LastFight este cel mai frumos server PvP din Romania , un server de durata si lucrat foarte bine la fiecare detaliu .
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server? Nu as schimba nimic , totul este ok dupa parerea mea .
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: O data pe forum pentru incalcarea regulilor unui concurs si acum 2 ani cu ban .
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 3-8 ore .
9. Ai mai făcut parte din altă echipă(ce rol ai avut)?:Da , am fost Helper pe un server care s-a inchis .
10. Cum ai auzit de acest server? Nu mai tin minte pentru ca joc de mult timp , probabil dupa facebook .
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Deoarece imi place sa ajut cu informatii si sa raspund la intrebarile playerilor noi , incepatori , dar si pe cei mai vechi si incerc sa creez o atmosfera buna .
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Sa ne ajutam unii pe ceilalti la greu , pentru a face lucrurile cat mai corect si sa ne iasa cat mai bine .
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant (dacă da, de ce crezi asta )?: Da , pentru ma consider o persoana matura care poate trece cu usurinta peste situatiile grele , extenuante .
14. Te consideri o persoană matură? Da.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Salut ! Ma numesc Florin , am 17 ani , sunt o persoana inteligenta , haioasa , prietenoasa , intelegatoare , care stie cand sa glumeasca si cand sa fie serioasa , cu capul pe umeri . Imi place fotbalul , joc si la o echipa , imi place sa ascult muzica , sa ies pe afara cu prietenii , sa ma joc cu cainele meu , da ma uit la televizor .
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă?): 100% .
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper se ocupa cu furnizarea informatiilor legate de server si joc , cu asitarea duelelor pe site , cu organizarea evenimentelor .
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca am incredere ca o sa ma descurc , sunt foarte activ , ma consider o persoana matura .
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă? Un membru activ , care ajuta lumea si care creeaza o atmosfera placuta .
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Cu rabdare , caut , ma informez asupra problemei si incerc sa iau cea mai buna alegere , iar daca nu sunt sigur apelez la ceilalti membri staff .
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu , va multumesc ca ati citit cererea , astept decizia .
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Mie Ian 16, 2019 9:33 pm

Numele tău din joc:[ZEU]#iBlast
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Imi place aplicația ta. Succes
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Ian 16, 2019 9:47 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis